Latvian callendar of events. Create Yours account - add events, make Yours oun callendar, adds events to watch list, make notes, check registration dates and help Your bussiness to grow. Follow our Facebook accounts and get life information. For orgasits putting event to callendar - total free.

Event Calendar

April
1 04.04.2020 (Sat) Kalnciema Kvartāla Zemnieku Un Amatnieku Tirgus (Rīga)
2 05.04.2020 (Sun) Atcelts Pūpolsvētdienas Tirdziņš Čiekurkalna Krustcelēs (Rīga)
3 10.04.2020 (Fri) - 11.04.2020 (Sat) Atcelts Lieldienu Tirdziņš Rīgas Centrāltirgū (Rīga)
4 10.04.2020 (Fri) Atcelts Lieldienu Gadatirgus Pļaviņās (Pļaviņu novads)
5 11.04.2020 (Sat) Atcelts Lieldienu Tirgus (Saldus Municipality)
6 11.04.2020 (Sat) Atcelts Lieldienu Tirgus (Ventspils)
7 11.04.2020 (Sat) Atcelts Lauku Labumu Tirdziņš Balvos (Balvu novads)
8 11.04.2020 (Sat) Kalnciema Kvartāla Zemnieku Un Amatnieku Tirgus (Rīga)
9 11.04.2020 (Sat) Atcelts Lieldienu Tirdziņš Rožu Laukumā (Liepāja)
10 12.04.2020 (Sun) Lieldienas Āgenskalna Tirgū (Rīga)
11 12.04.2020 (Sun) Atcelts Daugavas Prospekta Lieldienu Gadatirgus (Ikšķiles novads)
12 18.04.2020 (Sat) - 19.04.2020 (Sun) Mājražotāju Tirgus (Rīga)
13 18.04.2020 (Sat) Kalnciema Kvartāla Zemnieku Un Amatnieku Tirgus (Rīga)
14 18.04.2020 (Sat) Atcelts Aprīļa Tirdziņš Rīgas Ielā (Daugavpils)
15 25.04.2020 (Sat) Atcelts Vidzemes Dienas Rīgas Centrāltirgū (Rīga)
16 25.04.2020 (Sat) Jurģu Dienas Tirgus (Saldus Municipality)
17 25.04.2020 (Sat) - 26.04.2020 (Sun) Stādu Tirgus Āgenskalna Tirgū (Rīga)
18 25.04.2020 (Sat) Stādu Gadatirgus "Cīruļu Diena" (Salaspils novads)
19 25.04.2020 (Sat) Kalnciema Kvartāla Zemnieku Un Amatnieku Tirgus (Rīga)
20 25.04.2020 (Sat) Atcelts Lido Zivis Kuldīgā (Kuldīgas novads)
May
21 01.05.2020 (Fri) - 02.05.2020 (Sat) Pārcelta 17. Latvijas Stādu Parāde Siguldā (Siguldas novads)
22 01.05.2020 (Fri) Pavasara Gadatirgus "Rasādu Opluots" (Rēzekne)
23 02.05.2020 (Sat) Pavasara Stādu Tirgus (Ventspils)
24 02.05.2020 (Sat) Kalnciema Kvartāla Zemnieku Un Amatnieku Tirgus (Rīga)
25 04.05.2020 (Mon) "Pavasaris Ziedos" Rožu Laukumā (Liepāja)
26 04.05.2020 (Mon) Svētku Tirgus Rēzeknē (Rēzekne)
27 08.05.2020 (Fri) - 10.05.2020 (Sun) "Dārzs Un Dzīvesstils 2020 (Rīga)
28 08.05.2020 (Fri) Piektdienas Vakara Stādu Tirgus Pļaviņās (Pļaviņu novads)
29 09.05.2020 (Sat) Lapu Tirgus (Saldus Municipality)
30 09.05.2020 (Sat) - 10.05.2020 (Sun) 18. Lielais Labdarības Robežtirgus (Valka Municipality)
31 09.05.2020 (Sat) Lauku Labumu Tirdziņš Balvos (Balvu novads)
32 09.05.2020 (Sat) - 10.05.2020 (Sun) Atcelts Latvijas Stādu Dienas Jelgavā 2020 (Jelgava)
33 09.05.2020 (Sat) Kalnciema Kvartāla Zemnieku Un Amatnieku Tirgus (Rīga)
34 09.05.2020 (Sat) - 10.05.2020 (Sun) Tulpju Svētki Tērvetē 2020 (Tērvetes novads)
35 10.05.2020 (Sun) Pierobežas Pavasara Gadatirgus Apē (Apes novads)
36 16.05.2020 (Sat) Zemgales Dienas Rīgas Centrāltirgū (Rīga)
37 16.05.2020 (Sat) Stādu Gadatirgus "Pasaules Augu Diena" (Salaspils novads)
38 16.05.2020 (Sat) Kalnciema Kvartāla Zemnieku Un Amatnieku Tirgus (Rīga)
39 16.05.2020 (Sat) Atcelts Maija Tirdziņš Rīgas Ielā (Daugavpils)
40 17.05.2020 (Sun) Mode. Dizains. Pavasaris-Vasara 2020 (Rīga)
41 22.05.2020 (Fri) - 24.05.2020 (Sun) Lietuviešu Dienas Rīgas Centrāltirgū (Rīga)
42 22.05.2020 (Fri) - 30.05.2020 (Sat) Latviabeerfest 2020 (Rīga)
43 22.05.2020 (Fri) Piektdienas Vakara Pastaiga (Ventspils)
44 23.05.2020 (Sat) Saldus Novada Svētku Tirgus (Saldus Municipality)
45 23.05.2020 (Sat) - 24.05.2020 (Sun) Līvas Ciema Svētki (Liepāja)
46 23.05.2020 (Sat) Kalnciema Kvartāla Zemnieku Un Amatnieku Tirgus (Rīga)
47 30.05.2020 (Sat) Kalnciema Kvartāla Zemnieku Un Amatnieku Tirgus (Rīga)
June
48 05.06.2020 (Fri) - 07.06.2020 (Sun) Daugavpils Pilsētas Svētki (Daugavpils)
49 06.06.2020 (Sat) Stādu Tirgus (Saldus Municipality)
50 06.06.2020 (Sat) Stādu Gadatirgus "Zāļu Diena" (Salaspils novads)
51 06.06.2020 (Sat) Kalnciema Kvartāla Zemnieku Un Amatnieku Tirgus (Rīga)
52 13.06.2020 (Sat) - 14.06.2020 (Sun) Starptautiskā Suņu Un Kaķu Izstāde "Latvijas Uzvarētājs" 2020 (Rīga)
53 13.06.2020 (Sat) Lauku Labumu Tirdziņš Balvos (Balvu novads)
54 13.06.2020 (Sat) Kalnciema Kvartāla Zemnieku Un Amatnieku Tirgus (Rīga)
55 13.06.2020 (Sat) - 14.06.2020 (Sun) Petexpo 2020 (Rīga)
56 19.06.2020 (Fri) - 20.06.2020 (Sat) Līgo Svētku Tirdziņš Rīgas Centrāltirgū (Rīga)
57 19.06.2020 (Fri) Piektdienas Vakara Tirgus Pļaviņās (Pļaviņu novads)
58 20.06.2020 (Sat) Vasaras Saulgriežu Tirgus (Saldus Municipality)
59 20.06.2020 (Sat) Līgo Svētku Tirgus (Ventspils)
60 20.06.2020 (Sat) Kalnciema Kvartāla Zemnieku Un Amatnieku Tirgus (Rīga)
61 20.06.2020 (Sat) Līgo Svētku Gadatirgus (Jelgava)
62 21.06.2020 (Sun) Emīla Tirgus Ar 17 Sieriem Un Vēžiem (Kuldīgas novads)
63 23.06.2020 (Tue) Līgo Rēzeknē (Rēzekne)
64 27.06.2020 (Sat) Kalnciema Kvartāla Zemnieku Un Amatnieku Tirgus (Rīga)
July
65 04.07.2020 (Sat) Kalnciema Kvartāla Zemnieku Un Amatnieku Tirgus (Rīga)
66 10.07.2020 (Fri) - 11.07.2020 (Sat) Jūras Svētku Tirgus (Ventspils)
67 11.07.2020 (Sat) Laidenes Tirgus (Saldus Municipality)
68 11.07.2020 (Sat) Lauku Labumu Tirdziņš Balvos (Balvu novads)
69 11.07.2020 (Sat) Kalnciema Kvartāla Zemnieku Un Amatnieku Tirgus (Rīga)
70 17.07.2020 (Fri) - 18.07.2020 (Sat) Positivus (Salacgrīvas novads)
71 17.07.2020 (Fri) - 19.07.2020 (Sun) Rožu Svētki Tukumā 2020 (Tukuma novads)
72 17.07.2020 (Fri) - 19.07.2020 (Sun) "Dzīres Kuldīgā" 2020 (Kuldīgas novads)
73 17.07.2020 (Fri) Piektdienas Vakara Tirgus Pļaviņās (Pļaviņu novads)
74 18.07.2020 (Sat) Stādu Gadatirgus "Rožu Diena" (Salaspils novads)
75 18.07.2020 (Sat) Kalnciema Kvartāla Zemnieku Un Amatnieku Tirgus (Rīga)
76 18.07.2020 (Sat) Jūlija Tirdziņš Rīgas Ielā (Daugavpils)
77 25.07.2020 (Sat) Saimnieču Tirgus (Saldus Municipality)
78 25.07.2020 (Sat) Kalnciema Kvartāla Zemnieku Un Amatnieku Tirgus (Rīga)
79 31.07.2020 (Fri) - 02.08.2020 (Sun) 10 Starptautiskais Etno Festivāls "Gosti" Rēzeknē (Rēzekne)
August
80 01.08.2020 (Sat) Kalnciema Kvartāla Zemnieku Un Amatnieku Tirgus (Rīga)
81 01.08.2020 (Sat) Rēzeknes Pilsētas Svētku Tirgus (Rēzekne)
82 07.08.2020 (Fri) Piektdienas Vakara Tirgus Pļaviņās (Pļaviņu novads)
83 08.08.2020 (Sat) Labrenča Dienas Tirgus (Saldus Municipality)
84 08.08.2020 (Sat) Lauku Labumu Tirdziņš Balvos (Balvu novads)
85 15.08.2020 (Sat) Rīgas Svētku Tirdziņš Rīgas Centrāltirgū (Rīga)
86 15.08.2020 (Sat) Augusta Tirdziņš Rīgas Ielā (Daugavpils)
87 15.08.2020 (Sat) Avio Šova Svētku Gadatirgus Rīgas Pilsētas Svētku Ietvaros (Rīga)
88 21.08.2020 (Fri) - 23.08.2020 (Sun) Bērnu Pasaule 2020 (Rīga)
89 22.08.2020 (Sat) Saldo Vārtu Tirgus (Saldus Municipality)
90 22.08.2020 (Sat) Stādu Gadatirgus "Daiļo Dāliju Diena" (Salaspils novads)
September
91 09.09.2020 (Wed) - 12.09.2020 (Sat) Riga Food 2020 (Rīga)
92 12.09.2020 (Sat) Cieceres Tirgus (Saldus Municipality)
93 12.09.2020 (Sat) Lauku Labumu Tirdziņš Balvos (Balvu novads)
94 12.09.2020 (Sat) Stādu Gadatirgus "Vitamīnu Diena" (Salaspils novads)
95 18.09.2020 (Fri) - 20.09.2020 (Sun) Auto 2020 (Rīga)
96 18.09.2020 (Fri) Piektdienas Vakara Tirgus Pļaviņās (Pļaviņu novads)
97 19.09.2020 (Sat) Septembra Tirdziņš Rīgas Ielā (Daugavpils)
98 20.09.2020 (Sun) Rudens Svētku Gadatirgus (Jelgava)
99 26.09.2020 (Sat) Miķeļdienas Tirdziņš Rīgas Centrāltirgū (Rīga)
100 26.09.2020 (Sat) Apjumības Tirgus (Saldus Municipality)
101 27.09.2020 (Sun) Miķeļdienas Gadatirgus Rēzeknē (Rēzekne)
October
102 03.10.2020 (Sat) Stādu Gadatirgus "Ražas Svētki" (Salaspils novads)
103 10.10.2020 (Sat) Zemlikas Tirgus (Saldus Municipality)
104 10.10.2020 (Sat) Rudens Gadatirgus Pļaviņās (Pļaviņu novads)
105 10.10.2020 (Sat) Lauku Labumu Tirdziņš Balvos (Balvu novads)
106 11.10.2020 (Sun) Mode. Dizains. Rudens-Ziema 2020 (Rīga)
107 17.10.2020 (Sat) Oktobra Tirdziņš Rīgas Ielā (Daugavpils)
108 24.10.2020 (Sat) Simjūdas Tirgus (Saldus Municipality)
November
109 07.11.2020 (Sat) Mārtiņdienas Tirgus (Saldus Municipality)
110 08.11.2020 (Sun) Lielais Mārtiņdienas Gadatirgus (Liepāja)
111 13.11.2020 (Fri) - 14.11.2020 (Sat) Staro Rīga Tirdziņš Rīgas Centrāltirgū (Rīga)
112 14.11.2020 (Sat) Lauku Labumu Tirdziņš Balvos (Balvu novads)
113 21.11.2020 (Sat) Katrīndienas Tirgus (Saldus Municipality)
114 21.11.2020 (Sat) Svētku Tirgus Pļaviņās (Pļaviņu novads)
115 21.11.2020 (Sat) Novembra Tirdziņš Rīgas Ielā (Daugavpils)
December
116 05.12.2020 (Sat) Kalnciema Kvartāla Zemnieku Un Amatnieku Tirgus (Rīga)
117 05.12.2020 (Sat) Lielais Ziemas Svētku Gadatirgus Rīgā (Rīga)
118 06.12.2020 (Sun) Kalnciema Kvartāla Zemnieku Un Amatnieku Tirgus (Rīga)
119 06.12.2020 (Sun) Ziemas Svētku Gadatirgus Liepājā (Liepāja)
120 12.12.2020 (Sat) Lauku Labumu Tirdziņš Balvos (Balvu novads)
121 12.12.2020 (Sat) Kalnciema Kvartāla Zemnieku Un Amatnieku Tirgus (Rīga)
122 13.12.2020 (Sun) Kalnciema Kvartāla Zemnieku Un Amatnieku Tirgus (Rīga)
123 19.12.2020 (Sat) Ziemas Saulgriežu Tirgus (Saldus Municipality)
124 19.12.2020 (Sat) Ziemassvētku Gadatirgus Pļaviņās (Pļaviņu novads)
125 19.12.2020 (Sat) Kalnciema Kvartāla Zemnieku Un Amatnieku Tirgus (Rīga)
126 19.12.2020 (Sat) Ziemassvētku Tirdziņš Rīgas Ielā (Daugavpils)
127 20.12.2020 (Sun) Kalnciema Kvartāla Zemnieku Un Amatnieku Tirgus (Rīga)
128 23.12.2020 (Wed) - 24.12.2020 (Thu) Ziemassvētku Gadatirgus Rīgas Centrāltirgū (Rīga)
129 26.12.2020 (Sat) Kalnciema Kvartāla Zemnieku Un Amatnieku Tirgus (Rīga)
130 27.12.2020 (Sun) Kalnciema Kvartāla Zemnieku Un Amatnieku Tirgus (Rīga)
2021 April
131 30.04.2021 (Fri) - 01.05.2021 (Sat) 17. Latvijas Stādu Parāde Siguldā (Siguldas novads)