Latvian callendar of events. Create Yours account - add events, make Yours oun callendar, adds events to watch list, make notes, check registration dates and help Your bussiness to grow. Follow our Facebook accounts and get life information. For orgasits putting event to callendar - total free.

Event Calendar

April
1 24.04.2019 (Wed) Zaļais Tirdziņš "Lauku Sēta" Liepājā (Liepāja)
2 26.04.2019 (Fri) Lauku Labumu Tirdziņš Imantā (Rīga)
3 26.04.2019 (Fri) - 28.04.2019 (Sun) Bērnu Pasaule 2019 (Rīga)
4 26.04.2019 (Fri) Biedrības "Pārtikas Amatnieki" Mājražotāju Tirdziņš, T/c Zoom (Rīga)
5 27.04.2019 (Sat) Marienburgas Pavasara Gadatirgus (Alūksnes novads)
6 27.04.2019 (Sat) Ūsiņa Dienas Tirgus Saldū (Saldus Municipality)
7 27.04.2019 (Sat) Cīruļu Dienas Gadatirgus Salaspilī (Salaspils novads)
8 27.04.2019 (Sat) Zaļais Tirdziņš "Lauku Sēta" Liepājā (Liepāja)
9 27.04.2019 (Sat) Kalnciema Kvartāla Tirgus (Rīga)
10 27.04.2019 (Sat) "Lido Zivis Kuldīgā" (Kuldīgas novads)
May
11 01.05.2019 (Wed) Svētki Dārzkopjiem "Pavasaris Ziedos" (Liepāja)
12 01.05.2019 (Wed) Pavasara Gadatirgus "Rasādu Opluots" (Rēzeknes novads)
13 01.05.2019 (Wed) Zaļais Tirdziņš "Lauku Sēta" Liepājā (Liepāja)
14 03.05.2019 (Fri) - 04.05.2019 (Sat) Stādu Tirgus Ventspilī (Ventspils)
15 03.05.2019 (Fri) Lauku Labumu Tirdziņš Imantā (Rīga)
16 03.05.2019 (Fri) Biedrības "Pārtikas Amatnieki" Mājražotāju Tirdziņš, T/c Zoom (Rīga)
17 04.05.2019 (Sat) Lietu Tirgotava (Ādažu novads)
18 04.05.2019 (Sat) - 05.05.2019 (Sun) 16. Latvijas Stādu Parāde Siguldā (Siguldas novads)
19 04.05.2019 (Sat) Zaļais Tirdziņš "Lauku Sēta" Liepājā (Liepāja)
20 04.05.2019 (Sat) Brīvības Pikniks Rēzeknes Pilskalnā (Rēzeknes novads)
21 04.05.2019 (Sat) Kalnciema Kvartāla Tirgus (Rīga)
22 08.05.2019 (Wed) Rūpniecības Preču Tirdziņš Purvciemā (Rīga)
23 08.05.2019 (Wed) Zaļais Tirdziņš "Lauku Sēta" Liepājā (Liepāja)
24 10.05.2019 (Fri) - 12.05.2019 (Sun) "Dārzs Un Dzīvesstils 2019 (Rīga)
25 10.05.2019 (Fri) Lauku Labumu Tirdziņš Imantā (Rīga)
26 10.05.2019 (Fri) Biedrības "Pārtikas Amatnieki" Mājražotāju Tirdziņš, T/c Zoom (Rīga)
27 10.05.2019 (Fri) Piektdienas Vakara Stādu Tirgus Pļaviņās (Pļaviņu novads)
28 11.05.2019 (Sat) - 12.05.2019 (Sun) 17. Lielais Labdarības Robežtirgus (Valka Municipality)
29 11.05.2019 (Sat) Pavasara Tirgus Saldū (Saldus Municipality)
30 11.05.2019 (Sat) - 12.05.2019 (Sun) Latvijas Stādu Dienas Jelgavā (Jelgava)
31 11.05.2019 (Sat) Lauku Labumu Tirdziņš Balvos (Balvu novads)
32 11.05.2019 (Sat) Zaļais Tirdziņš "Lauku Sēta" Liepājā (Liepāja)
33 11.05.2019 (Sat) Kalnciema Kvartāla Tirgus (Rīga)
34 12.05.2019 (Sun) Pierobežas Pavasara Gadatirgus Apē (Apes novads)
35 12.05.2019 (Sun) Viļānu Ikmēneša Tirgus (Viļānu novads)
36 15.05.2019 (Wed) Rūpniecības Preču Tirdziņš Purvciemā (Rīga)
37 15.05.2019 (Wed) Zaļais Tirdziņš "Lauku Sēta" Liepājā (Liepāja)
38 17.05.2019 (Fri) Lauku Labumu Tirdziņš Imantā (Rīga)
39 17.05.2019 (Fri) Biedrības "Pārtikas Amatnieki" Mājražotāju Tirdziņš, T/c Zoom (Rīga)
40 18.05.2019 (Sat) Sama Modināšanas Svētki Koknesē (Kokneses novads)
41 18.05.2019 (Sat) Kalnciema Kvartāla Tirgus (Rīga)
42 18.05.2019 (Sat) Ziedoņa Gadatirgus Salaspilī (Salaspils novads)
43 18.05.2019 (Sat) Zaļais Tirdziņš Gulbenē (Gulbenes novads)
44 18.05.2019 (Sat) Pasaules Augu Dienas Gadatirgus Salaspilī (Salaspils novads)
45 18.05.2019 (Sat) Zaļais Tirdziņš "Lauku Sēta" Liepājā (Liepāja)
46 19.05.2019 (Sun) Vasaras Ieskaņu Tirgus Ķekavā (Ķekavas novads)
47 22.05.2019 (Wed) Rūpniecības Preču Tirdziņš Purvciemā (Rīga)
48 22.05.2019 (Wed) Zaļais Tirdziņš "Lauku Sēta" Liepājā (Liepāja)
49 22.05.2019 (Wed) - 26.05.2019 (Sun) Latviabeerfest2019 (Rīga)
50 24.05.2019 (Fri) Lauku Labumu Tirdziņš Imantā (Rīga)
51 24.05.2019 (Fri) - 26.05.2019 (Sun) Lietuvos Dienos Rygoje (Rīga)
52 24.05.2019 (Fri) Biedrības "Pārtikas Amatnieki" Mājražotāju Tirdziņš, T/c Zoom (Rīga)
53 25.05.2019 (Sat) Stādu Tirgus Saldū (Saldus Municipality)
54 25.05.2019 (Sat) Zaļais Tirdziņš "Lauku Sēta" Liepājā (Liepāja)
55 25.05.2019 (Sat) Kalnciema Kvartāla Tirgus (Rīga)
56 29.05.2019 (Wed) Zaļais Tirdziņš "Lauku Sēta" Liepājā (Liepāja)
57 31.05.2019 (Fri) Lauku Labumu Tirdziņš Imantā (Rīga)
58 31.05.2019 (Fri) Biedrības "Pārtikas Amatnieki" Mājražotāju Tirdziņš, T/c Zoom (Rīga)
June
59 01.06.2019 (Sat) Saldus Novada Svētku Tirgus (Saldus Municipality)
60 01.06.2019 (Sat) Gaujas Svētki Ādažos (Ādažu novads)
61 01.06.2019 (Sat) Zaļais Tirdziņš "Lauku Sēta" Liepājā (Liepāja)
62 01.06.2019 (Sat) Kalnciema Kvartāla Tirgus (Rīga)
63 05.06.2019 (Wed) Zaļais Tirdziņš "Lauku Sēta" Liepājā (Liepāja)
64 07.06.2019 (Fri) - 08.06.2019 (Sat) Vasarsvētku Gadatirgus Ventspilī (Ventspils)
65 07.06.2019 (Fri) Lauku Labumu Tirdziņš Imantā (Rīga)
66 07.06.2019 (Fri) - 09.06.2019 (Sun) Daugavpils Pilsētas Svētki (Daugavpils)
67 07.06.2019 (Fri) Biedrības "Pārtikas Amatnieki" Mājražotāju Tirdziņš, T/c Zoom (Rīga)
68 08.06.2019 (Sat) Lauku Labumu Tirdziņš Balvos (Balvu novads)
69 08.06.2019 (Sat) Zaļais Tirdziņš "Lauku Sēta" Liepājā (Liepāja)
70 08.06.2019 (Sat) Kalnciema Kvartāla Tirgus (Rīga)
71 09.06.2019 (Sun) Viļānu Ikmēneša Tirgus (Viļānu novads)
72 12.06.2019 (Wed) Rūpniecības Preču Tirdziņš Purvciemā (Rīga)
73 12.06.2019 (Wed) Zaļais Tirdziņš "Lauku Sēta" Liepājā (Liepāja)
74 14.06.2019 (Fri) Lauku Labumu Tirdziņš Imantā (Rīga)
75 14.06.2019 (Fri) Biedrības "Pārtikas Amatnieki" Mājražotāju Tirdziņš, T/c Zoom (Rīga)
76 15.06.2019 (Sat) Ķekavas Novada Svētku Tirgus (Ķekavas novads)
77 15.06.2019 (Sat) Saulgriežu Gadatirgus Salaspilī (Salaspils novads)
78 15.06.2019 (Sat) Zaļais Tirdziņš Gulbenē (Gulbenes novads)
79 15.06.2019 (Sat) Zāļu Dienas Gadatirgus Salaspilī (Salaspils novads)
80 15.06.2019 (Sat) Zaļais Tirdziņš "Lauku Sēta" Liepājā (Liepāja)
81 15.06.2019 (Sat) Kalnciema Kvartāla Tirgus (Rīga)
82 15.06.2019 (Sat) Etnofestivāls "Sviests 2019" Un Tirdziņš "Gardu Muti" (Valmiera)
83 19.06.2019 (Wed) Rūpniecības Preču Tirdziņš Purvciemā (Rīga)
84 19.06.2019 (Wed) Zaļais Tirdziņš "Lauku Sēta" Liepājā (Liepāja)
85 21.06.2019 (Fri) - 22.06.2019 (Sat) Līgo Svētku Gadatirgus Ventspilī (Ventspils)
86 21.06.2019 (Fri) Lauku Labumu Tirdziņš Imantā (Rīga)
87 21.06.2019 (Fri) Līgo Svētku Gadatirgus Jelgavā (Jelgava)
88 21.06.2019 (Fri) Biedrības "Pārtikas Amatnieki" Mājražotāju Tirdziņš, T/c Zoom (Rīga)
89 21.06.2019 (Fri) Saulgriežu Gadatirgus Pļaviņās (Pļaviņu novads)
90 22.06.2019 (Sat) Jāņu Tirgus Saldū (Saldus Municipality)
91 22.06.2019 (Sat) Zaļais Tirdziņš "Lauku Sēta" Liepājā (Liepāja)
92 22.06.2019 (Sat) Bauskas Pilsētas Svētki - 410 (Bauskas novads)
93 22.06.2019 (Sat) Kalnciema Kvartāla Tirgus (Rīga)
94 26.06.2019 (Wed) Zaļais Tirdziņš "Lauku Sēta" Liepājā (Liepāja)
95 28.06.2019 (Fri) Lauku Labumu Tirdziņš Imantā (Rīga)
96 28.06.2019 (Fri) Biedrības "Pārtikas Amatnieki" Mājražotāju Tirdziņš, T/c Zoom (Rīga)
97 29.06.2019 (Sat) Zaļais Tirdziņš "Lauku Sēta" Liepājā (Liepāja)
98 29.06.2019 (Sat) Rundāles Pils Dārza Svētki "Lapenes Baroka Dārzā" (Rundāles novads)
99 29.06.2019 (Sat) Kalnciema Kvartāla Tirgus (Rīga)
July
100 03.07.2019 (Wed) Zaļais Tirdziņš "Lauku Sēta" Liepājā (Liepāja)
101 05.07.2019 (Fri) Lauku Labumu Tirdziņš Imantā (Rīga)
102 05.07.2019 (Fri) Biedrības "Pārtikas Amatnieki" Mājražotāju Tirdziņš, T/c Zoom (Rīga)
103 06.07.2019 (Sat) Zaļais Tirdziņš "Lauku Sēta" Liepājā (Liepāja)
104 06.07.2019 (Sat) Kalnciema Kvartāla Tirgus (Rīga)
105 10.07.2019 (Wed) Rūpniecības Preču Tirdziņš Purvciemā (Rīga)
106 10.07.2019 (Wed) Zaļais Tirdziņš "Lauku Sēta" Liepājā (Liepāja)
107 12.07.2019 (Fri) - 13.07.2019 (Sat) Jūras Svētku Gadatirgus Ventspilī (Ventspils)
108 12.07.2019 (Fri) Lauku Labumu Tirdziņš Imantā (Rīga)
109 12.07.2019 (Fri) Biedrības "Pārtikas Amatnieki" Mājražotāju Tirdziņš, T/c Zoom (Rīga)
110 13.07.2019 (Sat) Septiņu Brāļu Tirgus Saldū (Saldus Municipality)
111 13.07.2019 (Sat) Rožu Dienas Gadatirgus Salaspilī (Salaspils novads)
112 13.07.2019 (Sat) Zaļais Tirdziņš "Lauku Sēta" Liepājā (Liepāja)
113 13.07.2019 (Sat) Kalnciema Kvartāla Tirgus (Rīga)
114 14.07.2019 (Sun) Viļānu Ikmēneša Tirgus (Viļānu novads)
115 17.07.2019 (Wed) Rūpniecības Preču Tirdziņš Purvciemā (Rīga)
116 17.07.2019 (Wed) Zaļais Tirdziņš "Lauku Sēta" Liepājā (Liepāja)
117 19.07.2019 (Fri) Lauku Labumu Tirdziņš Imantā (Rīga)
118 19.07.2019 (Fri) Biedrības "Pārtikas Amatnieki" Mājražotāju Tirdziņš, T/c Zoom (Rīga)
119 19.07.2019 (Fri) Piektdienas Vakara Tirgus Pļaviņās (Pļaviņu novads)
120 20.07.2019 (Sat) Vasaras Gadatirgus Salaspilī (Salaspils novads)
121 20.07.2019 (Sat) Lauku Labumu Tirdziņš Balvos (Balvu novads)
122 20.07.2019 (Sat) Zaļais Tirdziņš "Lauku Sēta" Liepājā (Liepāja)
123 20.07.2019 (Sat) Kalnciema Kvartāla Tirgus (Rīga)
124 21.07.2019 (Sun) Vasaras Tirgus Ķekavā (Ķekavas novads)
125 24.07.2019 (Wed) Zaļais Tirdziņš "Lauku Sēta" Liepājā (Liepāja)
126 26.07.2019 (Fri) Lauku Labumu Tirdziņš Imantā (Rīga)
127 26.07.2019 (Fri) Biedrības "Pārtikas Amatnieki" Mājražotāju Tirdziņš, T/c Zoom (Rīga)
128 27.07.2019 (Sat) Jēkaba Tirgus Saldū (Saldus Municipality)
129 27.07.2019 (Sat) Zaļais Tirdziņš "Lauku Sēta" Liepājā (Liepāja)
130 27.07.2019 (Sat) Daugavas Prospekta Ielas Svētki- Gadatirgus (Ikšķiles novads)
131 27.07.2019 (Sat) Kalnciema Kvartāla Tirgus (Rīga)
132 31.07.2019 (Wed) Zaļais Tirdziņš "Lauku Sēta" Liepājā (Liepāja)
August
133 02.08.2019 (Fri) - 03.08.2019 (Sat) Pilsētas Svētku Gadatirgus Ventspilī (Ventspils)
134 02.08.2019 (Fri) Lauku Labumu Tirdziņš Imantā (Rīga)
135 02.08.2019 (Fri) Biedrības "Pārtikas Amatnieki" Mājražotāju Tirdziņš, T/c Zoom (Rīga)
136 03.08.2019 (Sat) Zaļais Tirdziņš "Lauku Sēta" Liepājā (Liepāja)
137 03.08.2019 (Sat) Kalnciema Kvartāla Tirgus (Rīga)
138 07.08.2019 (Wed) Zaļais Tirdziņš "Lauku Sēta" Liepājā (Liepāja)
139 09.08.2019 (Fri) Lauku Labumu Tirdziņš Imantā (Rīga)
140 09.08.2019 (Fri) Biedrības "Pārtikas Amatnieki" Mājražotāju Tirdziņš, T/c Zoom (Rīga)
141 09.08.2019 (Fri) Piektdienas Vakara Tirgus Pļaviņās (Pļaviņu novads)
142 10.08.2019 (Sat) Labrenča Dienas Tirgus Saldū (Saldus Municipality)
143 10.08.2019 (Sat) Lauku Labumu Tirdziņš Balvos (Balvu novads)
144 10.08.2019 (Sat) Zaļais Tirdziņš "Lauku Sēta" Liepājā (Liepāja)
145 10.08.2019 (Sat) Kalnciema Kvartāla Tirgus (Rīga)
146 11.08.2019 (Sun) Viļānu Ikmēneša Tirgus (Viļānu novads)
147 14.08.2019 (Wed) Rūpniecības Preču Tirdziņš Purvciemā (Rīga)
148 14.08.2019 (Wed) Zaļais Tirdziņš "Lauku Sēta" Liepājā (Liepāja)
149 16.08.2019 (Fri) Lauku Labumu Tirdziņš Imantā (Rīga)
150 16.08.2019 (Fri) Biedrības "Pārtikas Amatnieki" Mājražotāju Tirdziņš, T/c Zoom (Rīga)
151 17.08.2019 (Sat) Dāliju Dienas Gadatirgus Salaspilī (Salaspils novads)
152 17.08.2019 (Sat) Skolas Preču Gadatirgus Salaspilī (Salaspils novads)
153 17.08.2019 (Sat) Zaļais Tirdziņš "Lauku Sēta" Liepājā (Liepāja)
154 17.08.2019 (Sat) Kalnciema Kvartāla Tirgus (Rīga)
155 21.08.2019 (Wed) Rūpniecības Preču Tirdziņš Purvciemā (Rīga)
156 21.08.2019 (Wed) Zaļais Tirdziņš "Lauku Sēta" Liepājā (Liepāja)
157 23.08.2019 (Fri) Lauku Labumu Tirdziņš Imantā (Rīga)
158 23.08.2019 (Fri) Biedrības "Pārtikas Amatnieki" Mājražotāju Tirdziņš, T/c Zoom (Rīga)
159 24.08.2019 (Sat) Bērtuļa Tirgus Ventspilī (Ventspils)
160 24.08.2019 (Sat) Bērtuļa Dienas Tirgus Saldū (Saldus Municipality)
161 24.08.2019 (Sat) Zaļais Tirdziņš "Lauku Sēta" Liepājā (Liepāja)
162 24.08.2019 (Sat) Kalnciema Kvartāla Tirgus (Rīga)
163 25.08.2019 (Sun) Skolas Preču Tirgus Ķekavā (Ķekavas novads)
164 28.08.2019 (Wed) Rūpniecības Preču Tirdziņš Purvciemā (Rīga)
165 28.08.2019 (Wed) Zaļais Tirdziņš "Lauku Sēta" Liepājā (Liepāja)
166 30.08.2019 (Fri) Lauku Labumu Tirdziņš Imantā (Rīga)
167 30.08.2019 (Fri) Biedrības "Pārtikas Amatnieki" Mājražotāju Tirdziņš, T/c Zoom (Rīga)
168 31.08.2019 (Sat) Zaļais Tirdziņš "Lauku Sēta" Liepājā (Liepāja)
169 31.08.2019 (Sat) Kalnciema Kvartāla Tirgus (Rīga)
September
170 06.09.2019 (Fri) Lauku Labumu Tirdziņš Imantā (Rīga)
171 06.09.2019 (Fri) Biedrības "Pārtikas Amatnieki" Mājražotāju Tirdziņš, T/c Zoom (Rīga)
172 07.09.2019 (Sat) Kalnciema Kvartāla Tirgus (Rīga)
173 08.09.2019 (Sun) Viļānu Ikmēneša Tirgus (Viļānu novads)
174 13.09.2019 (Fri) Lauku Labumu Tirdziņš Imantā (Rīga)
175 13.09.2019 (Fri) Biedrības "Pārtikas Amatnieki" Mājražotāju Tirdziņš, T/c Zoom (Rīga)
176 14.09.2019 (Sat) Cieceres Tirgus Saldū (Saldus Municipality)
177 14.09.2019 (Sat) Miķeļdienas Gadatirgus Salaspilī (Salaspils novads)
178 14.09.2019 (Sat) Vitamīnu Dienas Gadatirgus Salaspilī (Salaspils novads)
179 14.09.2019 (Sat) Lauku Labumu Tirdziņš Balvos (Balvu novads)
180 20.09.2019 (Fri) Lauku Labumu Tirdziņš Imantā (Rīga)
181 20.09.2019 (Fri) Biedrības "Pārtikas Amatnieki" Mājražotāju Tirdziņš, T/c Zoom (Rīga)
182 20.09.2019 (Fri) Piektdienas Vakara Tirgus Pļaviņās (Pļaviņu novads)
183 21.09.2019 (Sat) Miķeļdienas Svinības Un Tirdziņš "Gardu Muti" (Valmiera)
184 22.09.2019 (Sun) Lielais Ražas Tirgus Ķekavā (Ķekavas novads)
185 27.09.2019 (Fri) Lauku Labumu Tirdziņš Imantā (Rīga)
186 27.09.2019 (Fri) Biedrības "Pārtikas Amatnieki" Mājražotāju Tirdziņš, T/c Zoom (Rīga)
187 28.09.2019 (Sat) Miķeļdienas Tirgus Ventspilī (Ventspils)
188 28.09.2019 (Sat) Miķeļdienas Tirgus Saldū (Saldus Municipality)
October
189 04.10.2019 (Fri) Lauku Labumu Tirdziņš Imantā (Rīga)
190 04.10.2019 (Fri) Biedrības "Pārtikas Amatnieki" Mājražotāju Tirdziņš, T/c Zoom (Rīga)
191 05.10.2019 (Sat) Ražas Svētku Gadatirgus Salaspilī (Salaspils novads)
192 11.10.2019 (Fri) Lauku Labumu Tirdziņš Imantā (Rīga)
193 11.10.2019 (Fri) Biedrības "Pārtikas Amatnieki" Mājražotāju Tirdziņš, T/c Zoom (Rīga)
194 12.10.2019 (Sat) Urguču Tirgus Saldū (Saldus Municipality)
195 12.10.2019 (Sat) Lauku Labumu Tirdziņš Balvos (Balvu novads)
196 12.10.2019 (Sat) Rudens Gadatirgus Pļaviņās (Pļaviņu novads)
197 13.10.2019 (Sun) Viļānu Ikmēneša Tirgus (Viļānu novads)
198 18.10.2019 (Fri) Lauku Labumu Tirdziņš Imantā (Rīga)
199 18.10.2019 (Fri) Biedrības "Pārtikas Amatnieki" Mājražotāju Tirdziņš, T/c Zoom (Rīga)
200 19.10.2019 (Sat) Rudens Tirgus Ventspilī (Ventspils)
201 19.10.2019 (Sat) Rudens Gadatirgus Salaspilī (Salaspils novads)
202 20.10.2019 (Sun) Rudens Tirgus Ķekavā (Ķekavas novads)
203 25.10.2019 (Fri) Lauku Labumu Tirdziņš Imantā (Rīga)
204 25.10.2019 (Fri) Biedrības "Pārtikas Amatnieki" Mājražotāju Tirdziņš, T/c Zoom (Rīga)
205 26.10.2019 (Sat) Simjūdas Tirgus Saldū (Saldus Municipality)
November
206 01.11.2019 (Fri) Lauku Labumu Tirdziņš Imantā (Rīga)
207 01.11.2019 (Fri) Biedrības "Pārtikas Amatnieki" Mājražotāju Tirdziņš, T/c Zoom (Rīga)
208 08.11.2019 (Fri) Lauku Labumu Tirdziņš Imantā (Rīga)
209 08.11.2019 (Fri) Biedrības "Pārtikas Amatnieki" Mājražotāju Tirdziņš, T/c Zoom (Rīga)
210 09.11.2019 (Sat) Mārtiņdienas Tirgus Ventspilī (Ventspils)
211 09.11.2019 (Sat) Mārtiņdienas Tirgus Saldū (Saldus Municipality)
212 09.11.2019 (Sat) Lauku Labumu Tirdziņš Balvos (Balvu novads)
213 10.11.2019 (Sun) Viļānu Ikmēneša Tirgus (Viļānu novads)
214 15.11.2019 (Fri) Lauku Labumu Tirdziņš Imantā (Rīga)
215 15.11.2019 (Fri) Biedrības "Pārtikas Amatnieki" Mājražotāju Tirdziņš, T/c Zoom (Rīga)
216 16.11.2019 (Sat) Mārtiņdienas Gadatirgus Salaspilī (Salaspils novads)
217 16.11.2019 (Sat) Svētku Tirgus Pļaviņās (Pļaviņu novads)
218 22.11.2019 (Fri) Lauku Labumu Tirdziņš Imantā (Rīga)
219 22.11.2019 (Fri) Biedrības "Pārtikas Amatnieki" Mājražotāju Tirdziņš, T/c Zoom (Rīga)
220 23.11.2019 (Sat) Katrīndienas Tirgus Saldū (Saldus Municipality)
221 24.11.2019 (Sun) Ziemas Tirgus Ķekavā (Ķekavas novads)
222 29.11.2019 (Fri) Lauku Labumu Tirdziņš Imantā (Rīga)
223 29.11.2019 (Fri) Biedrības "Pārtikas Amatnieki" Mājražotāju Tirdziņš, T/c Zoom (Rīga)
December
224 06.12.2019 (Fri) Lauku Labumu Tirdziņš Imantā (Rīga)
225 06.12.2019 (Fri) Biedrības "Pārtikas Amatnieki" Mājražotāju Tirdziņš, T/c Zoom (Rīga)
226 08.12.2019 (Sun) Ziemassvētku Tirgus Ķekavā (Ķekavas novads)
227 08.12.2019 (Sun) Viļānu Ikmēneša Tirgus (Viļānu novads)
228 08.12.2019 (Sun) Lielais Ziemassvētku Gadatirgus (Daugavpils)
229 13.12.2019 (Fri) Lauku Labumu Tirdziņš Imantā (Rīga)
230 13.12.2019 (Fri) Biedrības "Pārtikas Amatnieki" Mājražotāju Tirdziņš, T/c Zoom (Rīga)
231 14.12.2019 (Sat) Adventes Gadatirgus Salaspilī (Salaspils novads)
232 14.12.2019 (Sat) Lauku Labumu Tirdziņš Balvos (Balvu novads)
233 14.12.2019 (Sat) - 15.12.2019 (Sun) Lielais Ziemassvētku Gadatirgus (Jelgava)
234 20.12.2019 (Fri) - 31.12.2019 (Tue) Ziemassvētku Un Vecgada Tirdziņi Ventspilī (Ventspils)
235 20.12.2019 (Fri) Lauku Labumu Tirdziņš Imantā (Rīga)
236 20.12.2019 (Fri) Biedrības "Pārtikas Amatnieki" Mājražotāju Tirdziņš, T/c Zoom (Rīga)
237 21.12.2019 (Sat) Ziemassvētku Gadatirgus Pļaviņās (Pļaviņu novads)
238 21.12.2019 (Sat) Lielais Ziemassvētku Gadatirgus (Liepāja)
239 21.12.2019 (Sat) Ziemas Saulgriežu Svinības Un Tirdziņš "Gardu Muti" (Valmiera)
240 21.12.2019 (Sat) - 22.12.2019 (Sun) Lielais Ziemassvētku Gadatirgus (Rīga)
241 27.12.2019 (Fri) Lauku Labumu Tirdziņš Imantā (Rīga)
242 27.12.2019 (Fri) Biedrības "Pārtikas Amatnieki" Mājražotāju Tirdziņš, T/c Zoom (Rīga)
243 28.12.2019 (Sat) Ziemas Saulgriežu Tirgus Saldū (Saldus Municipality)