Estonian callendar of events. Create Yours account - add events, make Yours oun callendar, adds events to watch list, make notes, check registration dates and help Your bussiness to grow. Follow our Facebook accounts and get life information.
For orgasits putting event to callendar - total free.

Event Calendar

December
1 13.12.2019 (Fri) - 14.12.2019 (Sat) "Viljandi Käsitöömess" (Viljandi maakond)
2 14.12.2019 (Sat) "Jõululaat" (Tartu maakond)
3 14.12.2019 (Sat) "Rapla Xviii Jõululaat" (Rapla maakond)
4 14.12.2019 (Sat) "Abja Turu Jõululaat" (Viljandi maakond)
5 14.12.2019 (Sat) "Viru Jõululaat 2019 Jõhvis" (Ida-Viru maakond)
6 14.12.2019 (Sat) "Jõululaat" (Harju maakond)
7 14.12.2019 (Sat) Tartu Linna Jõululaat 2019 (Tartu maakond)
8 14.12.2019 (Sat) Viru Jõululaat 2019 Jõhvis (Ida-Viru maakond)
9 14.12.2019 (Sat) - 15.12.2019 (Sun) Jõululaat Stroomi Keskuses (Harju maakond)
10 14.12.2019 (Sat) - 15.12.2019 (Sun) Suur Tallinna Jõululaat 2019 (Harju maakond)
11 14.12.2019 (Sat) - 15.12.2019 (Sun) Jõululaat Stroomi Keskuses (Harju maakond)
12 15.12.2019 (Sun) "Käsitöö- Ja Väiketootjate Xi Jõululaat" (Järva maakond)
13 15.12.2019 (Sun) "Jõululaat Tõstamaal" (Pärnu maakond)
14 15.12.2019 (Sun) "Ermi Suur Jõululaat. Prii Sissepääs!" (Tartu maakond)
15 15.12.2019 (Sun) "Jõululaat Ares" (Pärnu maakond)
16 15.12.2019 (Sun) "Rogosi Jõululaat 2019" (Võru maakond)
17 15.12.2019 (Sun) "Järvakandi Kultuurihalli Traditsiooniline Jõululaat" (Rapla maakond)
18 17.12.2019 (Tue) - 19.12.2019 (Thu) Narva Suur Jõululaat 2019 (Ida-Viru maakond)
19 19.12.2019 (Thu) - 21.12.2019 (Sat) Suur Jõululaat (Viljandi maakond)
20 20.12.2019 (Fri) - 22.12.2019 (Sun) Vironia Kaubanduskeskuse Suur Jõululaat Kohtla-Järvel 2019 (Ida-Viru maakond)
21 21.12.2019 (Sat) Jõulumüük Haapsalu Turul (Lääne maakond)
22 21.12.2019 (Sat) - 22.12.2019 (Sun) Jõulumüük Mustamäe Keskuses (Harju maakond)
23 22.12.2019 (Sun) Kollektsionääride Kokkutulek (Harju maakond)
2020 January
24 03.01.2020 (Fri) - 05.01.2020 (Sun) Narva Suur Õigeusu Jõululaat 2020 (Ida-Viru maakond)
25 05.01.2020 (Sun) "Kollektsionääride Kokkutulek" (Harju maakond)
26 11.01.2020 (Sat) - 12.01.2020 (Sun) Talvetoodete Laat Mustamäe Keskuses (Harju maakond)
2020 February
27 02.02.2020 (Sun) "Kollektsionääride Kokkutulek" (Harju maakond)
28 08.02.2020 (Sat) - 09.02.2020 (Sun) Sõbrapäeva Laat Mustamäe Keskuses (Harju maakond)
2020 March
29 07.03.2020 (Sat) - 08.03.2020 (Sun) Tervisetoodete Laat Mustamäe Keskuses (Harju maakond)
2020 April
30 11.04.2020 (Sat) - 12.04.2020 (Sun) Suur Kevadlaat Mustamäe Keskuses (Harju maakond)
2020 June
31 06.06.2020 (Sat) Pandivere Päev 2020 (Lääne-Viru maakond)
32 12.06.2020 (Fri) - 13.06.2020 (Sat) Hea Toidu Festival - Grillfest 2020 (Pärnu maakond)
2020 August
33 08.08.2020 (Sat) - 09.08.2020 (Sun) "Supeluse Aastalaat Vol.2" (Pärnu maakond)