Estonian callendar of events. Create Yours account - add events, make Yours oun callendar, adds events to watch list, make notes, check registration dates and help Your bussiness to grow. Follow our Facebook accounts and get life information.
For orgasits putting event to callendar - total free.

Event Calendar

August
1 11.08.2020 (Tue) - 13.08.2020 (Thu) Haabersti Suur Koolilaat Tallinnas Haabersti Rimi Parklas (Harju maakond)
2 14.08.2020 (Fri) - 16.08.2020 (Sun) Pärnu Koolilaat (Pärnu maakond)
3 14.08.2020 (Fri) - 15.08.2020 (Sat) Pärnu Taimelaat. August 2020 (Pärnu maakond)
4 15.08.2020 (Sat) Kogukonnafestivali Laat Lintes (Põlva maakond)
5 15.08.2020 (Sat) "Vahastu Vanavara- Ja Käsitöölaat" (Rapla maakond)
6 15.08.2020 (Sat) "Narva Suvelaat 2020" (Ida-Viru maakond)
7 16.08.2020 (Sun) Põhja-Tallinna Suur Suvelaat Stroomi Rannaalal (Harju maakond)
8 20.08.2020 (Thu) - 22.08.2020 (Sat) Rakvere Vaala Kaubanduskeskuse Suur Koolilaat (Lääne-Viru maakond)
9 20.08.2020 (Thu) Xii Küüslaugufestival 2020 (Jõgeva maakond)
10 22.08.2020 (Sat) Valga Militaarajaloo Festivali Raames Toimub Vanavara Ja Käsitöö Laat (Valga maakond)
11 22.08.2020 (Sat) Vanamõisa Käsitöölaat 2020 (Harju maakond)
12 22.08.2020 (Sat) Juuru Kihelkonnalaat 2020 (Rapla maakond)
13 23.08.2020 (Sun) "Kollektsionääride Kokkutulek" (Harju maakond)
14 29.08.2020 (Sat) Suur Suvelõpu Laat Toilas (Ida-Viru maakond)
15 29.08.2020 (Sat) - 30.08.2020 (Sun) Suur Suvelaat Ja Festival "Suvi Purki" Narva Linnus (Ida-Viru maakond)
September
16 04.09.2020 (Fri) - 06.09.2020 (Sun) "Ahtme Sünnipäeva Laat" (Ida-Viru maakond)
17 04.09.2020 (Fri) - 05.09.2020 (Sat) Saaremaa Toidufestivali 10. Sügislaat Kuressaare Kesklinnas (Saare maakond)
18 05.09.2020 (Sat) "Lüganuse Maarahvalaat" (Ida-Viru maakond)
19 11.09.2020 (Fri) - 12.09.2020 (Sat) Pärnu Taimelaat "Sügis 2020" (Pärnu maakond)
20 12.09.2020 (Sat) Jäneda Sügislaat 2020 (Lääne maakond)
21 12.09.2020 (Sat) - 13.09.2020 (Sun) Suur Mustamäe Laat Mustamäe Keskuses (Harju maakond)
22 13.09.2020 (Sun) Otepää Sügislaat (Valga maakond)
23 19.09.2020 (Sat) Xxii Suur Paunvere Väljanäitus Ja Laat (Jõgeva maakond)
24 26.09.2020 (Sat) "Luige Vanavara- Ja Käsitöölaat 2020-09" (Harju maakond)
October
25 09.10.2020 (Fri) - 11.10.2020 (Sun) "Ilumess Ilu Sõnum 2020" Sügismessi (Harju maakond)
26 10.10.2020 (Sat) - 11.10.2020 (Sun) Suur Sügislaat Mustamäe Keskuses (Harju maakond)
27 11.10.2020 (Sun) Põhja-Tallinna Suur Sügislaat Stroomi Rannas (Harju maakond)
28 28.10.2020 (Wed) Lindora Laat 2020 (Võru maakond)
November
29 07.11.2020 (Sat) "Uma Mekk Xi Suurlaat" (Võru maakond)
30 07.11.2020 (Sat) - 08.11.2020 (Sun) Tervisetoodete Laat Mustamäe Keskuses (Harju maakond)
31 21.11.2020 (Sat) - 22.11.2020 (Sun) "Suur Kadrilaat Põhjakeskuses" (Lääne maakond)
December
32 12.12.2020 (Sat) - 13.12.2020 (Sun) Jõulukingituste Laat Mustamäe Keskuses (Harju maakond)
33 19.12.2020 (Sat) "Narva Talvelaat 2020" (Ida-Viru maakond)
34 19.12.2020 (Sat) - 20.12.2020 (Sun) Jõulumüük Mustamäe Keskuses (Harju maakond)
2021 May
35 14.05.2021 (Fri) - 15.05.2021 (Sat) Kuressaare 19.aiandus Ja Lillepäevad 2021 (Saare maakond)
36 22.05.2021 (Sat) - 23.05.2021 (Sun) Jäneda Aia Ja Lillepäevad 2020 (Lääne-Viru maakond)
2021 June
37 11.06.2021 (Fri) - 12.06.2021 (Sat) Hea Toidu Festival - Grillfest Ja Eesti Toidulaat 2020 (Pärnu maakond)