Estonian callendar of events. Create Yours account - add events, make Yours oun callendar, adds events to watch list, make notes, check registration dates and help Your bussiness to grow. Follow our Facebook accounts and get life information.
For orgasits putting event to callendar - total free.

Event Calendar

February
1 21.02.2020 (Fri) "Võru Vastlalaat" (Võru maakond)
2 21.02.2020 (Fri) - 23.02.2020 (Sun) "Narva Prisma Laat" (Ida-Viru maakond)
3 21.02.2020 (Fri) - 23.02.2020 (Sun) "Mustika Keskuse Vabariigi Sünnipäeva Laat" (Harju maakond)
4 28.02.2020 (Fri) - 29.02.2020 (Sat) "Stroomi Keskuse Talvemüük" (Harju maakond)
5 29.02.2020 (Sat) Kasepää Kala 2020 + Kalaküla (Jõgeva maakond)
6 29.02.2020 (Sat) "Karakatitsa 2020" (Tartu maakond)
March
7 06.03.2020 (Fri) - 08.03.2020 (Sun) "Meremess 2020" (Harju maakond)
8 06.03.2020 (Fri) - 08.03.2020 (Sun) Pärnu Suur Naistepäeva Laat (Pärnu maakond)
9 07.03.2020 (Sat) "Tervislike Toitude - Ja Toodete" (Põlva maakond)
10 07.03.2020 (Sat) - 08.03.2020 (Sun) Tervisetoodete Laat Mustamäe Keskuses (Harju maakond)
11 07.03.2020 (Sat) "Ilu- Ja Tervisemess 2020" (Saare maakond)
12 08.03.2020 (Sun) "Kohila Talvelõpu Laat 2020" (Rapla maakond)
13 10.03.2020 (Tue) - 12.03.2020 (Thu) Narva Suur Kevadlaat (Ida-Viru maakond)
14 11.03.2020 (Wed) - 13.03.2020 (Fri) "Tallinn Prisma Laat Siseruumides 2020-03" (Harju maakond)
15 13.03.2020 (Fri) - 14.03.2020 (Sat) "Põltsamaa Talv Lõpu Laat" (Jõgeva maakond)
16 13.03.2020 (Fri) - 15.03.2020 (Sun) Kohtlaa-Järve Vironia Kaubanduskeskuse Suur Kevade Avamise Laat (Ida-Viru maakond)
17 13.03.2020 (Fri) - 15.03.2020 (Sun) "Tallinn Motor Show 2020" (Harju maakond)
18 14.03.2020 (Sat) "Kevadlaat Viljandi Centrumis" (Viljandi maakond)
April
19 01.04.2020 (Wed) - 04.04.2020 (Sat) "Eesti Ehitab 2020" (Harju maakond)
20 07.04.2020 (Tue) - 09.04.2020 (Thu) Narva Suur Lihavõtte Laat (Ida-Viru maakond)
21 07.04.2020 (Tue) - 09.04.2020 (Thu) "Tallinn Prisma Laat Siseruumides 2020-04" (Harju maakond)
22 10.04.2020 (Fri) - 12.04.2020 (Sun) Pärnu Suur Lihavõtte Laat (Pärnu maakond)
23 10.04.2020 (Fri) - 12.04.2020 (Sun) "Kaubamajaka Meistrite Laat" (Pärnu maakond)
24 11.04.2020 (Sat) - 12.04.2020 (Sun) Suur Kevadlaat Mustamäe Keskuses (Harju maakond)
25 16.04.2020 (Thu) - 18.04.2020 (Sat) "Maamess 2020" (Tartu maakond)
26 17.04.2020 (Fri) - 19.04.2020 (Sun) "Aiandus 2020" (Harju maakond)
27 17.04.2020 (Fri) - 19.04.2020 (Sun) Tallinna Käsitöömess 2020 (Harju maakond)
28 17.04.2020 (Fri) - 19.04.2020 (Sun) "Interjöör 2020" (Harju maakond)
29 18.04.2020 (Sat) Hüva Söögi Laat (Lääne-Viru maakond)
30 24.04.2020 (Fri) - 25.04.2020 (Sat) "Tallinn Coffee Festival 2020" (Harju maakond)
31 25.04.2020 (Sat) "Luige Vanavara- Ja Käsitöölaat 2020-04" (Harju maakond)
32 25.04.2020 (Sat) "Varnja Kalalaat 2020" (Tartu maakond)
May
33 01.05.2020 (Fri) - 02.05.2020 (Sat) Suur Vanamõisa Kevadlaat 2020 (Harju maakond)
34 02.05.2020 (Sat) "Märjamaa Kevadlaat 2020" (Rapla maakond)
35 02.05.2020 (Sat) "Aruvalla Antiigi Ja Vanavaralaat" (Harju maakond)
36 02.05.2020 (Sat) "Elva Päeva Kevadlaat" (Tartu maakond)
37 07.05.2020 (Thu) "Uma Mekk Iii Kevadlaat" (Võru maakond)
38 08.05.2020 (Fri) - 09.05.2020 (Sat) Pärnu Taimelaat 2020 (Pärnu maakond)
39 08.05.2020 (Fri) - 10.05.2020 (Sun) Luige Maaelu-Näituslaat 2020 (Harju maakond)
40 09.05.2020 (Sat) - 10.05.2020 (Sun) Eesti Toidumess / Estonian Food Fair 2020 (Harju maakond)
41 09.05.2020 (Sat) "Varstu Kevadlaat 2020: (Võru maakond)
42 09.05.2020 (Sat) "Nigulapäeva Laat" (Lääne-Viru maakond)
43 09.05.2020 (Sat) Kõpu Kevadlaat (Viljandi maakond)
44 09.05.2020 (Sat) "Tartu Kevadlaat" (Tartu maakond)
45 10.05.2020 (Sun) "Orava Kevadlaat" (Võru maakond)
46 15.05.2020 (Fri) - 17.05.2020 (Sun) "Ilumess Ilu Sõnum 2020" (Harju maakond)
47 15.05.2020 (Fri) - 17.05.2020 (Sun) Türi Lillelaat 2020 (Järva maakond)
48 16.05.2020 (Sat) "Saku Kevadlaat" (Harju maakond)
49 16.05.2020 (Sat) "Vastse-Kuuste Kevadlaat Ja Talupäev" (Põlva maakond)
50 16.05.2020 (Sat) "Narva Kevadlaat 2020" (Ida-Viru maakond)
51 23.05.2020 (Sat) - 24.05.2020 (Sun) Jäneda Aia Ja Lillepäevad 2020 (Lääne-Viru maakond)
52 30.05.2020 (Sat) Põlva Päevade Laat 2020 (Põlva maakond)
53 30.05.2020 (Sat) Keila Laat 2020 (Harju maakond)
54 31.05.2020 (Sun) "Lihula Kevadlaat 2020" (Pärnu maakond)
June
55 06.06.2020 (Sat) Pandivere Päev 2020 (Lääne-Viru maakond)
56 06.06.2020 (Sat) Viljandi Hansalaat 2020 (Viljandi maakond)
57 07.06.2020 (Sun) "Eesti-Laati Kevadine Piiripunktilaat" (Lääne maakond)
58 07.06.2020 (Sun) "Ääsmäe Kevadlaat" (Harju maakond)
59 12.06.2020 (Fri) - 13.06.2020 (Sat) Hea Toidu Festival - Grillfest 2020 (Pärnu maakond)
60 13.06.2020 (Sat) - 14.06.2020 (Sun) Rakvere Linna Päevade Kreisilaat 2020 (Ida-Viru maakond)
61 13.06.2020 (Sat) Võrtsjärve Xii Kala – Ja Käsitöölaat (Viljandi maakond)
62 20.06.2020 (Sat) - 21.06.2020 (Sun) Xxvi Maarahva Laat Vastseliinas (Võru maakond)
63 20.06.2020 (Sat) - 21.06.2020 (Sun) "Xxvi Maarahva Laat " (Võru maakond)
64 23.06.2020 (Tue) "Avinurme Tünnilaat 23.juuni 2020" (Ida-Viru maakond)
July
65 09.07.2020 (Thu) - 12.07.2020 (Sun) "Medieval Days In Tallinn Old Town" (Harju maakond)
66 11.07.2020 (Sat) "Alatskivi Vanavaralaat" (Tartu maakond)
67 11.07.2020 (Sat) V Koeru Antiigi- Ja Vanavaralaat (Järva maakond)
68 17.07.2020 (Fri) - 19.07.2020 (Sun) Tallinna Merepäevad 2020 (Harju maakond)
69 18.07.2020 (Sat) - 20.07.2020 (Mon) Valga Militaarajaloo Festivali Raames Toimub Vanavara Ja Käsitöö Laat (Valga maakond)
70 18.07.2020 (Sat) - 19.07.2020 (Sun) Tartu Hansapäevad (Tartu maakond)
71 18.07.2020 (Sat) "Hansa Retrosõit 2020" (Tartu maakond)
72 24.07.2020 (Fri) - 25.07.2020 (Sat) Saare Laat 2012 (Saare maakond)
73 25.07.2020 (Sat) Vii Viljandi Vanavara Ja Käsitöölaat 2020 (Viljandi maakond)
74 25.07.2020 (Sat) - 26.07.2020 (Sun) Jäneda Talupäevadel 2020 (Lääne-Viru maakond)
August
75 01.08.2020 (Sat) "Luige Vanavara- Ja Käsitöölaat 2020" (Harju maakond)
76 07.08.2020 (Fri) "Tartu Toidu- Ja Veinifestival‎" (Tartu maakond)
77 08.08.2020 (Sat) - 09.08.2020 (Sun) "Supeluse Aastalaat Vol.2" (Pärnu maakond)
78 08.08.2020 (Sat) - 09.08.2020 (Sun) "Hauka Laat 2020" (Võru maakond)
79 08.08.2020 (Sat) "Lihula Laat" (Pärnu maakond)
80 08.08.2020 (Sat) "Peetri Jooks - Expo Ja Laat!" (Harju maakond)
81 15.08.2020 (Sat) "Vahastu Vanavara- Ja Käsitöölaat" (Rapla maakond)
82 15.08.2020 (Sat) "Narva Suvelaat 2020" (Ida-Viru maakond)
83 20.08.2020 (Thu) Xii Küüslaugufestival 2020 (Jõgeva maakond)
84 22.08.2020 (Sat) Vanamõisa Käsitöölaat 2020 (Harju maakond)
September
85 04.09.2020 (Fri) - 06.09.2020 (Sun) "Ahtme Sünnipäeva Laat" (Ida-Viru maakond)
86 05.09.2020 (Sat) "Lüganuse Maarahvalaat" (Ida-Viru maakond)
87 11.09.2020 (Fri) - 12.09.2020 (Sat) Pärnu Taimelaat "Sügis 2020" (Pärnu maakond)
88 12.09.2020 (Sat) Jäneda Sügislaat 2020 (Lääne maakond)
89 19.09.2020 (Sat) Xxii Suur Paunvere Väljanäitus Ja Laat (Jõgeva maakond)
90 26.09.2020 (Sat) "Luige Vanavara- Ja Käsitöölaat 2020-09" (Harju maakond)
October
91 09.10.2020 (Fri) - 11.10.2020 (Sun) "Ilumess Ilu Sõnum 2020" Sügismessi (Harju maakond)
92 28.10.2020 (Wed) Lindora Laat 2020 (Võru maakond)
November
93 07.11.2020 (Sat) "Uma Mekk Xi Suurlaat" (Võru maakond)
94 21.11.2020 (Sat) - 22.11.2020 (Sun) "Suur Kadrilaat Põhjakeskuses" (Lääne maakond)
December
95 19.12.2020 (Sat) "Narva Talvelaat 2020" (Ida-Viru maakond)