Lithuanian callendar of events. Create Yours account - add events, make Yours oun callendar, adds events to watch list, make notes, check registration dates and help Your bussiness to grow. Follow our Facebook accounts and get life information.
For orgasits putting event to callendar - total free.

Vilnius Coffee Festival 2019

Menų fabrikas Loftas, Švitrigailos gatvė, Vilnius, Lietuva, Vilnius

08.02.2019 - 10.02.2019

12:00 - 23:00Vilnius Coffee Festival yra dedikuotas kaip ant mielių augančiai lietuviškai kavos kultūrai. 2018-ųjų pavasarį festivalis, išaugęs iš Kavos Kultūros Dienų ir Coffee Week rūbų, persikėlė į naują erdvę Naujamiestyje - menų fabriką LOFTAS.

Pirmas blynas iškepė tiesiog puikiai! Tad organizatorių komanda jau kviečia į dar puikesnį Vilnius Coffee Festival 2019, vyksiantį jau vasario 8-10 dienomis!

Vilnius Coffee Festival - tai net trys kavos pripildytos dienos, kurių metu pamatysite nacionalinius Kavos ruošimo, Piešimo pieno puta ir Kavos ragavimo čempionatus, paragausite kavos žvaigždžių ruoštas kavas, susipažinsite su inovatyvia kavos ruošimo įranga, išgirsite virš 15 įdomių pranešimų apie kavą, susitiksite su žinomiausiais skrudintojais Roasters Village erdvėse, ragausite labai daug aukščiausios kokybės šviežiai skrudintų kavų, gardėsių ir gėrimų Coffee + Food Market, skanausite maistą iš geriausių miesto foodtruck'ų.


Išsamiau apie renginį: http://vilniuscoffeefestival.lt.

Company Information:

15.1 Company MB Kavos Festivaliai

Contact Person:

Email [email protected]