Latvian callendar of events. Create Yours account - add events, make Yours oun callendar, adds events to watch list, make notes, check registration dates and help Your bussiness to grow. Follow our Facebook accounts and get life information. For orgasits putting event to callendar - total free.

Vasaras Saulgriežu Tirdziņš Rožu Laukumā

Rožu laukums, Zivju iela, Liepāja, Latvija, Liepāja

21.06.2019 - 22.06.2019

10:00 - 17:00


Vasaras Saulgriežu tirdziņš ir kļuvis par tradīciju un šogad tas norisināsies jau septīto gadu. Vienuviet sabrauks kupls mājražotāju un amatnieku pulks, lai andelētos ar smeķīgiem gardumiem un meistardarbiem - sākot no košiem un interesantiem amatnieku un rokdarbnieku darinājumiem, līdz pat gardēžu valdzinājumam – tiks piedāvāti dažādi labumi svētku galdam, kurus ļoti iespējams varēs iegādāties vien šajā tirdziņā.

Trader Information

Tuvojoties vieniem no gada gaidītākajiem un tautā mīlētākajiem svētkiem, norisināsies liepājnieku iecienītais Vasaras Saulgriežu tirdziņš, kas notiks 21. un 22. jūnijā, Liepājas Rožu laukumā. Tirdziņam aicināti pieteikties dažādu produkciju mājražotāji, amatnieki un Jāņu zāļu lasītāji, lai liepājniekiem un pilsētas viesiem kopīgi sagādātu plašu piedāvājumu klāstu, radot īstu svētku atmosfēru. Visi interesenti aicināti pieteikt savu dalību pasākumam līdz 13. jūnijam, aizpildot pieteikuma anketu šeit: https://ej.uz/vasarassaulgriezutirgus

Pieteikties aicināti tikai dalībnieki no Latvijas!

Company Information:

15.1 Company Biedrība "ETNO Liepāja"
Address Kungu iela 24, Liepāja
Phone +371 26371671

Contact Person:

Name Madara
Phone +371 26371671
Email [email protected]