Lithuanian callendar of events. Create Yours account - add events, make Yours oun callendar, adds events to watch list, make notes, check registration dates and help Your bussiness to grow. Follow our Facebook accounts and get life information.
For orgasits putting event to callendar - total free.

Varom! Summer Fest'19

Saulėtas krantas, poilsio namai, Vilnius, Lietuva, Dalios k. 4

28.06.2019

19:00 - 23:00


2019 birželio 28 – 30 dienomis, pušyne prie Pailgio ežero, vos 30 km nuo Vilniaus, įkvepiančias paskaitas, draugišką aplinką ir aktyvias pramogas apjungs jau šeštasis šėlstantis VAROM! summer fest’19.

Ypatingas dėmesys festivalyje skiriamas sukurti gyvoms diskusijoms su sričių profesionalais, lektoriais, paskaitose apie karjerą, finansus, žmonių santykius ir naujų įpročių formavimą.

Festivalio programoje - gyva muzika, šokių užsiėmimai ir sporto treniruotės.

Tavęs laukia poilsiui subalansuota aplinka, ilgos naktys prie Pailgio ežero, nuotykiai bei pažintys su sąmoningais žmonėmis!

Turime išbandytą receptą, kaip pripildyti Tave pozityvia energija ir Tau rūpimų temų žiniomis. Sekite naujienas, rinkitės savo favoritus ir pasimatom vasarą!

Palapinių miestelis ir atskiras šeimų kempingas be papildomo mokesčio, galėsite įsigyti sveiko maisto, užkandžių ir kitų skanėstų. Laukiami svečiai ir su augintiniais.

PASKAITOS ! ATLIKĖJAI I SPORTO ERDVĖ I HARMONIJA ! MENAI ir AMATAI ! JOGA ir TRENIRUOTĖS I BILIETAI

VAROM! projekto esmė

Tapti didžiausiu energingai bei sveikai besilinksminančių bendraminčių judėjimu Baltijos šalyse, rengiančiu populiariausius renginius ir projektus pramogauti ir save tobulinti siekiantiems žmonėms.

VAROM! vakarėlių pagrindiniai tikslai:

  • Blaivias pramogas padaryti madingomis;
  • Prisidėti prie sąmoningos visuomenės kūrimo;
  • Sveiko gyvenimo būdo propagavimas.

Svarbiausios VAROM! vertybės:

  • Blaivus ir sveikas gyvenimo būdas;
  • Socialinė atsakomybė;
  • Tautiškumas.

VAROM! misija

Rengiant didžiausius pramoginius ir savęs tobulinimo renginius prisidėti prie sveikos ir besivystančios visuomenės kūrimo bei Lietuvos valstybės klestėjimo.

Company Information:

15.1 Company VšĮ Blaivios pramogos

Contact Person:

Phone +37064839931
Email [email protected]; [email protected]