Estonian callendar of events. Create Yours account - add events, make Yours oun callendar, adds events to watch list, make notes, check registration dates and help Your bussiness to grow. Follow our Facebook accounts and get life information.
For orgasits putting event to callendar - total free.

This fair requires login to see full description.


Login Subscribe

Tartu Hansapäevad

Raekoja plats, Tartu, Estonia, Tartu

18.07.2020 - 19.07.2020

10:00 - 16:00


Hansalaada toimumine suvises Tartu on traditsioon, mida osatakse oodata. Kenasti ajaloolises linnasüdames ning linna kauni sümboli – Emajõe – kallastel seavad linnapidustused end saabuval suvel sisse juuli kolmandal nädalavahetusel. Tartu Hansapäevad 2020 toimuvad 18. ja 19. juulil.

Tartu Hansapäevade ajal saavad igas vanuses külastajad osa kirevast laadamelust ja kultuuriprogrammist Vabaduse puiesteel ning mujal südalinnas. Hansapäevad kutsuvad Tartu kesklinna laadaoste tegema, kohalikust toorainest valmistatud kõhutäit nautima, spontaanseid ja natuke vähem spontaanseid etteasteid vaatama, mitmel moel meelt lahutama ja nii suurte kui väikeste sõpradega lõbusalt aega veetma.

Kohe pärast esmakordset toimumist eelmise aasta suvel sai kokku lepitud, et retrosõidukite väljanäitus ja rongkäik Tartusse naasevad ning et ettevõtmine kasvab veelgi suuremaks. Erinevatest riikide vanasõidukite pühendunud ning jutukad omanikud võtavad seekord tutvumiseks kaasa ka vanaaegsed sõjaväesõidukid. Hansa Retrosõidu vanasõidukeid saab Tartu Hansapäevade raames taas imetleda Vabaduse puiesteel.

Lisaks muudetakse 18. ja 19. juulil osake Kaarsillast jõekohvikuks, kus kõik kohad on ainult kõige parema vaatega – otse Emajõele. Jõelinna vääriliselt sõidutavad teid nendel kahel päeval Emajõel ka taas mitmed tuntud „tartlased“ – suuremad ja väiksemad jõe- ning viikingilaevad.

Tartu Hansapäevadele tasub muidugi alati tulla kogu perega! Lasteala tegevused koondatakse Emajõe äärde rohealale Shaté tantsukooli (Atlantise) maja kõrval. Lastelava tihe programm, näomaalingute tegijad, Ranna Rantšo miniloomaaed ning igasugused muud meelelahutajad aitavad ka pisematel laadakülalistel kaks suvepäeva meeleolukalt õhtusse saata.

Loomulikult tuksleb aga linnasüdames ka mitusadat kauplejat koondav hansalaat. Eesti ja naaberriikide kaupmehed ootavad teid kahel suvepäeval ammuotsitud tarvilikku, aga kindlasti ka maitsvat laadakaupa ostma Tartu Raekoja platsile, Emajõe vasakule kaldale, Küüni tänavale ning Uueturu ja Kaubahoovi (kesklinna) parkidesse.

Hansalaat on laupäeval, 18. juulil avatud ajavahemikus 10.00–20.00 ja pühapäeval, 19. juulil ajavahemikus 10.00–16.00.

Trader Information

Head hansalaada kaupmehed!

Hansalaada kauplejate taotlusi on võimalik elektrooniliselt esitama hakata alates 17. veebruarist. Taotlusi võtame vastu kuni 22. märtsini (k. a).

Vajalikud lingid kogu infoga leiate siis nii Tartu Hansapäevade Facebooki kontolt kui lehelt www.hansapaevad.ee.

Tartu Hansalaada kauplejad (nii juriidilised kui füüsilised EV residendid) saavad oma taotlused alates 17. veebruarist kuni 22. märtsini elektrooniliselt teele saata selle lingi kaudu:
tartu.ee/kotoetused/hansalaat/ylevaade

Traders from abroad who are interested in participating in Tartu Hanseatic Fair 2020 can file their applications in Russian starting from 17 February til 22 March following this link:
www.hansapaevad.ee/ru/dlya-torgovczev/
...

Traders from abroad who are interested in participating in Tartu Hanseatic Fair 2020 can file their applications in English from 17 February til 22 March following this link:
www.hansapaevad.ee/en/trader-information/


Registration Dates

17.02.2020 - 22.03.2020

Contact Person:

Name Kati Remmelkoor – hansalaada kaubanduse korraldaja
Phone +372 5620 1101
Email [email protected]