Latvian callendar of events. Create Yours account - add events, make Yours oun callendar, adds events to watch list, make notes, check registration dates and help Your bussiness to grow. Follow our Facebook accounts and get life information. For orgasits putting event to callendar - total free.

Riga Craft Beer Weekend

Ķīpsalas iela 8, Kurzemes rajons, Rīga, Latvija, Rīga

04.01.2019 - 05.01.2019

17:00 - 23:00


Festivāls atvērtam prātam un garšas kārpiņu garantētam baudījumam! Traks garšu maratons Jaungada brīvdienu iespaidā! - iespēja izpētīt amatalus aizraujošo garšu, aromātu un emociju apvienojumu.

Pasākuma Riga Craft beer Weekend iecere balstās uz mūzikas, izklaides un Latvijā tradicionālā dzēriena – alus, garšu apvienojumu vienuviet, ļaujot apmeklētājiem ne tikai iepazīt pasaules amatalus(craft) visdažādākos veidus, bet arī nepastarpināti iepazīties ar ražotāju pārstāvjiem, dzirdēt to stāstījumu par īpašo alus šķirņu izcelsmi, ražošanas procesu, satikt līdzīgi domājošos, kā arī ik vakaru baudīt atpazīstamas grupas koncertu.

Festivālā piedalīsies 60 darītavas no dažādām pasaules valstīm.

Amatalus mūsdienu sabiedrībā nav tikai populārs produkts vai modes lieta, tas ir dzīves stils un uzskati, kas vieno lielu aktīvo sabiedrības daļu.

Fair photos from last year


Trader Information

Aicinām pieteikties tirdzniecībai pasākumā pārtikas produktu, nelielu uzkodu, kuri atbilstu pasākuma pamattēmai, ražotājus, tirgotājus.

Vietu skaits ļoti ierobežots, Pieteikšanās termiņš līdz 17.decembrim.

Registration Dates

03.12.2018 - 17.12.2018

Company Information:

15.1 Company SIA Show consulting
Address Rīga, Mazā Pils iela 5, LV-1050
Phone 20000122
Company Website http://www.showconsulting.lv/lv/

Contact Person:

Name Liene
Phone 29606222
Email [email protected]