Latvian callendar of events. Create Yours account - add events, make Yours oun callendar, adds events to watch list, make notes, check registration dates and help Your bussiness to grow. Follow our Facebook accounts and get life information. For orgasits putting event to callendar - total free.

Positivus

Salacgrīva, Salacgrīvas pilsēta, Latvija, Salacgryva

26.07.2019 - 27.07.2019

12:08 - 23:00Positivus ir mūzikas festivāls, kas ik gadu Salacgrīvas jūras piekrastē pulcē tūkstošiem apmeklētāju un ļauj klātienē baudīt gan pasaules slavenu mākslinieku, gan vēl jaunu un mazpazīstamu mūzikas talantu sniegumu.

Positivus festivāls ir Baltijas valstu apslēptais dārgums, kurš noglabāts gleznainā Latvijas piekrastes pilsētā Salacgrīvā. Idilliskā atpūtas vieta jūras krastā, mežu ieskauta, tā piedāvā tūkstošiem apmeklētāju izbaudīt dažādas aktivitātes un festivāla atmosfēru.

Slavens ar savu brīvo un relaksējošo atmosfēru, Positivus piedāvā aizraujošas mākslas un deju skatuves priekšnesumus, sniedzot festivāla apmeklētājiem izvēles dažādību. Tāpat katra gaumei pieejams plašs svaiga un veselīga uztura klāsts ēdināšanas zonā.

Trader Information

Positivus festivāla tirdziņš ir īsti svētki modes un stila gardēžiem.

Gadu gaitā tas kļuvis par neatņemamu sastāvdaļu apmeklētāju vidū. Tajā ne tikai varēsi iegādāties stilīgu apģērbu un neierastus aksesuārus, ko citur neatrast, bet arī baudīt acis un smelties idejas no Latvijas. Igaunijas un Lietuvas dizaineriem.

Krāsu un stilu pārbagātība, modes novitātes, pārbaudītas vērtības un nesteidzīga pastaiga koncertu starplaikos!

Ar plašāku informāciju par tirdziņu & noteikumiem vari iepazīties ŠAJĀ prezentācijā.

Pieteikuma anketu meklē ŠEIT – aizpildi un sūti to uz [email protected] LĪDZ 15. MAIJAM!


Positivus vienmēr rūpējies, lai festivāla laikā ikviens būtu garšīgi paēdis, tāpēc ēdināšanas zonas piedāvās apmeklētājiem plašu ēdienu izvēli – izsalkušie festivāla viesi var baudīt latviešu un cittautu virtuves gardumus.

Positivus festivālā būs izveidota Lielās ēdināšanas zona jeb Food Court, kur vienuviet ikviens varēs nobaudīt gardu maltīti par maciņam draudzīgu cenu. Tāpat neiztikt arī bez uzkodu treileriem, kas būs izvietoti dažādās festivāla teritorijas vietās piedāvājot gan sātīgus, gan veselīgus un kārdinošus našķus.

Arī telšu pilsētiņas ēdināšanas zonā varēsi aizmirst par sviestmaizēm, jo tur visa festivāla laikā būs pieejams plašs ēdinātāju klāsts, kas parūpēsies par to, lai pie siltām porcijām tiek ikviens pilsētiņas iedzīvotājs. Plašajā piedāvājumā sev kāroto atradīs ikviens – kā burgeru mīlis, tā vegāns.

Ēdinātāju pieteikšanā 2019. gada festivālam atvērta līdz 15. MAIJAM!

Plašāku informāciju par ēdināšanas iespējām atradīsi ŠAJĀ prezentācijā.

Pieteikuma anketu meklē ŠEIT – aizpildi un sūti to uz [email protected]


Registration Dates

19.11.2019 - 15.05.2019

Company Information:

Company Website https://www.positivusfestival.com