Lithuanian callendar of events. Create Yours account - add events, make Yours oun callendar, adds events to watch list, make notes, check registration dates and help Your bussiness to grow. Follow our Facebook accounts and get life information.
For orgasits putting event to callendar - total free.

Pasimatymas Molėtuose

Molėtai, Lithuania, Molėtai

08.08.2020 - 09.08.2020

10:00 - 01:00


Molėtai kviečia į pasimatymą Meilės, Muzikos ir Maisto pakrantėje. Mėgaukitės žvaigždėto rugpjūčio vakaro magija su artimaisiais ar naujai sutiktais pakeleiviais Molėtų mieste, pasklidę Pastovio ežero krantuose ir apgaubti girliandų, rugpjūčio žvaigždžių šviesų.

Šią vasarą tariame: „Molėtai – 5 žvaigždžių kraštas“. Dalis šių žvaigždžių – gamta, ramybė, kultūra ir pramogos – tądien ryškiau sužibs ir Pastovio ežero krantuose.

Rugpjūčio 8-osios pavakarę pasimatymo su mažaisiais miesto gyventojais bei svečiais, jų šeimomis, draugais lauks animatoriai ir edukatoriai. Čia galėsite švęsti gimtadienius, vasarą ar, tiesiog, vaikystę!
Temstant ir įsižiebiant pakrantės šviesoms, pasimatymas tęsis su gyvo garso koncertais. Pasiruoškite jaukiam vakarui ir piknikui su puikiomis melodijomis ir šventiškai nusiteikusiais pasimatymo dalyviais.

Informacija apie šventę bus nuolat atnaujinama. Kviečiame sekti naujienas!

Iki pasimatymo Molėtuose!

Šventės organizatoriai: Molėtų kultūros centras.
Šventės draugai: Molėtų rajono savivaldybė ir Molėtų turizmo ir verslo informacijos centras.

KVIEČIAME DALYVAUTI šventėje:

– Food truck’us

– Lauko restoranus

– Smulkiuosius verslininkus teikiančius maitinimo paslaugas renginiuose – kreiptis į organizatorių, pateikiant produkcijos aprašymą

– Kavos automobilius

LAUKO KAVINES IR PRAMOGŲ ORGANIZATORIUS ŠVENTĖSE KVIEČIAME KREIPTIS EL.PAŠTU [email protected]

DĖMESIO! VISŲ DALYVAUJANČIŲ PRAŠOME LAIKYTIS SAM REKOMENDACIJŲ, PREKYBOS VIETOS TURI BŪTI ĮRENGTOS TIK PAGAL NUSTATYTUS REIKALAVIMUS: KIEKVIENOJE PREKYBOS VIETOJE PRIVALOMA TURĖTI DEZINFEKCIJOS PRIEMONES, PARDAVĖJAI PRIVALO MŪVĖTI PIRŠTINES, DEVĖTI APSAUGINĖ KAUKĘ, PASIRŪPINTI SAVO PREKYBOS TERITORIJOJE SUVALDYTI PIRKĖJŲ SRAUTUS, t.y: TURĖTI INFORMACINĮ NURODYMĄ DĖL SAUGAUS ATSTUMO LAIKYMOSI EILĖSE.

Brangūs dalyviai kartu saugokime gamtą, kviečiame rinktis popierinius indusi ir kitas ECO alternatyvas

Trader Information

DALYVAVIMO SĄLYGOS:

RENGINIO DATA: 2020.08.08
RENGINIO VIETA: Pastovio ežero krantinė Molėtų miesto centre
MUGĖS DARBO LAIKAS: 10:00 – 01:00 val.
PASIRUOŠIMO LAIKAS: 08:00 – 10:00 val.

PREKYBOS ĮRANGA: prekybos įranga dalyvaujantis asmuo, privalo pasirūpinti pats.
ELEKTRA: Elektros organizatorius NESUTEIKIA. Elektros tiekimas bus tik viešojo maitinimo įstaigoms – restoranui.
LEIDIMAS PREKIAUTI: nusipirkus vietą mugėje, leidimas prekiauti yra suteikiamas tik registracijos formoje nurodytai įmonei ar asmeniui ir tik tiems produktams, kuriuos nurodote registracijos formoje, atvykus su kitomis prekėmis, nei nurodyta registracijos formoje,privalėsite atlaisvinti prekybos vietą. Nusižengus šiai sąlygai, pinigai už dalyvavimą renginyje nėra grąžinami.

APSAUGA: Renginio darbo metu dalyvis atsako už jam paskirtos vietos, turimų prekių/gaminių saugumą. Mugės metu teritorija nebus saugoma apsaugos komandos.
REGISTRACIJOS TVARKA IR APMOKĖJIMAS: registracija vykdoma užpildant registracijos formą. Gavus registracijos formą ir ją patvirtinus, sulauksite išankstinio apmokėjimo sąskaitos. Sąskaita turi būti apmokėta, ne vėliau, kaip per 3 kalendorines dienas, kitu atveju Organizatorius pasilieka teisę anuliuoti registraciją neinformavus. Apmokėjus sąskaitą laiku, sulauksite registracijos patvirtinimo el.paštu. Šis patvirtinimas įrodo, kad sėkmingai užsiregistravote renginyje ir Jums bus suteiktas leidimas su paskirtos prekybinės vietos numeriu.

DAUGIAU INFORMACIJOS: https://www.myfest.lt/renginiai/naktinis-pasimatymas-moletuose/

Registration Dates

25.06.2020 - 31.07.2020

Company Information:

15.1 Company UAB JORTEMA
Address Senolių g. 4
Phone +37063697350
Company Website www.myfest.lt

Contact Person:

Name Myfest
Phone +37063697350
Email [email protected]