Lithuanian callendar of events. Create Yours account - add events, make Yours oun callendar, adds events to watch list, make notes, check registration dates and help Your bussiness to grow. Follow our Facebook accounts and get life information.
For orgasits putting event to callendar - total free.

Paroda - Sveikata 2019

Švyturio Arena, Dubysos gatvė, Klaipėda, Lietuva, Klaipėda

22.03.2019 - 24.03.2019

10:00 - 18:00


Tai - renginys, skatinantis plėsti ir stiprinti savo verslą, dalintis patirtimi, pristatyti prekinius ženklus ir jų naujoves, bei padėti vieni kitiems spręsti aktualiausias šių dienų problemas.

Parodos vizija - sveikatos srities specialistų susitelkimo vieta, kurioje siekiama ugdyti žmonių sąmoningumą, stiprinti jų fizinę, dvasinę ir socialinę sveikatą.

Parodos misija - skatinti visuomenę gyventi sveikai ir atsakingai

Lankytojams:

Seminarai aktualiausiomis temomis

Konferencijos specialistams

Funkcinių treniruočių varžybos

Profesionalų konsultacijos

Sveikatos tyrimai

Naujausių produktų testavimas

Parodos darbo laikas:

Kovo 22 d. 11-19 val.

Kovo 23 d. 10-19 val.

Kovo 24 d. 10-17 val.

Trader Information

Mielieji,

kreipiamės į Jus, norėdami pristatyti tradicinės ir netradicinės medicinos bei sveikos gyvensenos parodą „Sveikata 2019”, kuri vyks kovo 22 - 24 dienomis Klaipėdoje, „ŠVYTURIO ARENOJE“.

Paroda sveikatos tema Klaipėdoje organizuojama jau šeštą kartą (2015 metais jos pavadinimas buvo „Sveikata ir ekologija“). Siekiant akcentuoti profesionalesnį ir platesnį požiūrį į šią sritį, kuri yra kiekvieno žmogaus gyvenimo pagrindas, šiais metais ši paroda keičia savo koncepciją ir Jus pasitinka atsinaujinusi.

Mes siekiame, kad šis renginys, kuris skirtas sveikatos srities specialistams ir žmonėms, besirūpinantiems savo sveikata ir gyvenimo kokybe, taptų viena svarbiausių abiejų suinteresuotųjų pusių susitelkimo vietų Baltijos šalyse.

Mūsų tikslas yra visapusiškai atskleisti svarbiausius, kokybišką žmogaus gyvenimą lemiančius veiksnius – fizinę, dvasinę ir socialinę sveikatą. Tai sąlygoja ir pasirinktos pagrindinės parodos tematikos– tradicinė medicina, netradicinė medicina ir sveika gyvensena.

Šis renginys siekia skatinti plėsti ir stiprinti verslą, dalintis patirtimi, pristatyti prekinius ženklus ir jų naujoves, bei kalbėti apie aktualiausias šių dienų problemas, ieškoti jų sprendimo būdų. Paroda skirta Lietuvos ir užsienio šalių tradicinės ir netradicinės medicinos bei sveikos gyvensenos verslo atstovams, valdžios institucijoms ir mokslo įstaigoms.

http://www.expo-vakarai.lt/lt/sveikata_2019/informacija_dalyviams__

Registration Dates

31.05.2018 - 22.02.2019

Company Information:

15.1 Company UAB „Expo vakarai“
Address Baltijos pr. 123- 5, LT-93224, Klaipėda
Company Website www.expo-vakarai.lt

Contact Person:

Phone 8-686 56451
Email [email protected]