Lithuanian callendar of events. Create Yours account - add events, make Yours oun callendar, adds events to watch list, make notes, check registration dates and help Your bussiness to grow. Follow our Facebook accounts and get life information.
For orgasits putting event to callendar - total free.

Paežerių Dvaro Ledo Skulptūrų Festivalis "Pasakų Miškas"

Paežerių dvaras / Suvalkijos regiono kultūros centras, Paežeriai, Lithuania, Paežeriai

22.02.2020 - 23.02.2020

15:30 - 17:00


Šiemet jau sausio 24-26 dienomis kviečiame visus prisijungti ir startuoti darbingai nuostabiame jau kelinti metai iš eilės organizuojamame Paežerių dvaro ledo skulptūrų festivalyje "PASAKŲ MIŠKAS".
2020 m. pasirinkta pasakos tema, leis atsiskleisti ne tik ledo meistrų fantazijai, bet ir visą Paežerių dvaro kompleksą paversti paslapčių bei magijos kupina erdve. Planuojama pasitelkti nemažai šviesos skulptūrų ir instaliacijų, kurios atgaivins romantiškąją dvaro dvasią. Senovines, su šiais rūmais susijusias legendas primins misterija „Pasaka apie gražiąją rūmų mergelę", kurią kas vakarą seks įspūdingo dydžio lėlės. Vakarinėje programoje žiūrovų laukia nuotaikingi grupių „Patruliai" ir 16HZ bei vaikų pop choro „Medutis" koncertai, lazerių meistrų kuriamos projekcijos bei pasirodymai ir, žinoma, fejerverkai.

Koncertinėje programoje šiemet taip pat bus naujų, dar neregėtų dalykų – vienas naujausių ir populiariausių pastarojo meto šou Lietuvoje – iliuzijų šou programa „SAPNAS X". Matysime du skirtingus pasirodymus: piešiamus vaizdus ore – skambant energingai muzikai, LED skaitmeninius įrankius sumaniai valdantys šokėjai pakerės žiūrovus meistriškais spalvotais piešiniais ore, ir programuojamus, šviečiančius kostiumus – pasitelkiant LED technologijas sukurti atlikėjų kostiumai leis grožėtis magiškais šokiais, judančiais, išnykstančiais ir vėl atsirandančiais šokėjais.Visa tai atliks Viduramžiai LT kūrybinė komanda.

MYFEST komanda bendradarbiaudama su festivalio organizatoriais, kviečia dalyvauti ir registruotis prekybinėje mugėje, kuri truks visą renginio laikotarpį, sausio 24, 25, 26 dienomis.

Tai puikus metas pradėti 2020 metus darbingai, pristatyti savo amatą tokio formato renginyje.

Kviečiame registruotis ir dalyvauti:

Maisto gamintojus galinčius pasiūlyti greito karšto maisto: vafliukai, karšti gėrimai ir kt.
Tautodailininkus, amatininkus, liaudies meistrus;
Tautinio ir kulinarinio paveldo atstovus;
Ne masinės gamybos prekių atstovus;
Kūrėjų ir meistrų organizacijos narius;
Ūkininkus ir kitus dalyvius, norinčius prisidėti ir sudalyvauti šioje nuostabioje šventėje.

INFORMUOJAME, KAD VIETŲ SKAIČIUS YRA RIBOTAS (Organizatorius pasilieka teisę atrankos būdų registraciją patvirtinti ar atmesti, vykdant dalyvių atranką atsižvelgiant į gaminių asortimentą, kokybę ar dalyvių kiekį)

ŠIUO METU MYFEST INTERNETINIS TINKLAPIS YRA ATNAUJINAMAS, TODĖL KVIEČIAME PILDYTI REGISTRACIJOS FORMĄ ( https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeVeEcSLu...) , ATSIPRAŠOME UŽ NEPATOGUMUS.

TIK GAVUS PATVIRTINIMĄ EL.PAŠTU PRAŠOME APMOKĖTI SĄSKAITĄ PER 3 d.d..

UŽPILDŽIUS ANKETĄ BŪTINA PATEIKTI DOKUMENTUS EL.PAŠTU [email protected] ( JŪSŲ VEIKLĄ LIUDIJANTIS DOKUMENTĄ : ĮMONĖS REGISTRACIJOS, INDIVIDUALIOS VEIKLOS PAŽYMĖJIMO KOPIJA, VERSLO LIUDIJIMĄ AR KT.; JŪSŲ PRODUKCIJOS NUOTRAUKOS; JEIGU PREKIAUJAMA MAISTO PRODUKTAIS MAISTO TVARKYMO SUBJEKTO PAŽYMĖJIMO KOPIJĄ, JEIGU TURITE TAUTODAILĖS PAŽYMĖJIMO KOPIJA)


REGISTRACIJOS FORMA: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeVeEcSLu...

KONTAKTAI:

LAURA +3706 41 82 894 [email protected]
JORŪNĖ +3706 36 97 350 [email protected]


Trader Information

DALYVVIMO SĄLYGOS:

RENGINIO DATA: 2020.01.24-26
RENGINIO VIETA: Paežerės dvaras, Vilkaviškio raj.
MUGĖS DARBO LAIKAS: 2020 01 24 - 15:30 - 21:00val.; 2020 01 25 10:00 - 21:00.; 2020 01 26 10:00-14:00

PASIRUOŠIMO MUGEI LAIKAS: 2020 01 24 14:00-15:30

PREKYBOS ĮRANGA: prekybos įranga dalyvaujantis asmuo, privalo pasirūpinti pats. Renginio organizatorius informuoja, dalyvavimas galimas TIK su BALTOS SPALVOS PALAPINĖMIS.
ELEKTRA: dėl elektros tiekimo, kreiptis asmeniškai į organizatorių.

LEIDIMAS PREKIAUTI: nusipirkus vietą mugėje, leidimas prekiauti yra suteikiamas tik registracijos formoje nurodytai įmonei ar asmeniui ir tik tiems produktams, kuriuos nurodote registracijos formoje, atvykus su kitomis prekėmis, nei nurodyta registracijos formoje,privalėsite atlaisvinti prekybos vietą. Nusižengus šiai sąlygai, pinigai už dalyvavimą renginyje nėra grąžinami.

APSAUGA: Renginio darbo metu dalyvis atsako už jam paskirtos vietos, turimų prekių/gaminių saugumą. Nakties metu mugės teritorija bus saugoma apsaugos komandos.
REGISTRACIJOS TVARKA IR APMOKĖJIMAS: registracija vykdoma www.myfest.lt svetainėje užpildant registracijos formą. Gavus registracijos formą ir ją patvirtinus, sulauksite išankstinio apmokėjimo sąskaitos. Sąskaita turi būti apmokėta, ne vėliau, kaip per 3 kalendorines dienas, kitu atveju Organizatorius pasilieka teisę anuliuoti registraciją neinformavus. Apmokėjus sąskaitą laiku, sulauksite registracijos patvirtinimo el.paštu. Šis patvirtinimas įrodo, kad sėkmingai užsiregistravote renginyje ir Jums bus suteiktas leidimas su paskirtos prekybinės vietos numeriu.

SĄSKAITOS FAKTŪROS: Sąskaitos faktūros siunčiamos po renginio, registracijos formoje
nurodytu el.paštu.

DALYVAVIMO KAINA: Kainos nurodytos registracijos formoje, kurią rasite www.myfest.lt svetainėje.
DALYVAVIMO TVARKA: Renginio dalyvis privalo užimti tik jam skirtą plotą ir neturi teisės išeiti už jo ribų. Dalyvis privalo laikytis švaros, palikti tvarkingą vietą po renginio. Visas susikaupusias atliekas renginio metu išmesti i teritorijoje esančius konteinerius.
Nesutvarkius po renginio savo darbo vietos ir palikus šiukšles bus skiriamos baudos iki 50 Eur. Renginio metu draudžiama vartoti alkoholį ir kitas svaigiasias medžiagas. Dalyviams skirtos prekybinės vietos pagrindas gali būti nelygus, šlapias, su sniegu. Mugės organizatorius pasilieka teisę keisti dalyvio vietą dėl iškilusių nenumatytu sąlygų. Dalyviui, neatvykus į renginio vietą pasiruošimui skirtu laiku, priskirta vieta gali būti perleista kitam mugės dalyviui. Atvykus pavėlavus, organizatorius turi teisę dalyvio nepriimti į renginį, kad netrikdyti viso renginio tvarkos arba skirti kitą vietą pagal susidariusią situaciją.

ŽALOS ATLYGINIMAS: Dalyvis įsipareigoja atlyginti Organizatoriui ir/ar tretiesiems asmenims bet kokią žalą, kuri būtų padaryta renginio metu, pasiruošimo renginiui metu ar po jo.
ATSISAKYMAS DALYVAUTI: Dalyvis turi teisę per 3 dienas nuo registracijos formos pateikimo datos, raštu atsisakyti dalyvauti renginyje ir atgauti 100 proc. organizatoriui sumokėtų mokesčių. Mokestis negrąžinamas, jei dalyvis praleido šiame punkte nustatyto pranešimo apie atsisakymą dalyvauti renginyje terminą. Parduoti vietą trečiajam asmeniui galima tik gavus Organizatoriaus sutikimą.
BAIGIAMOSIOS SĄLYGOS: Šios Dalyvavimo renginyje sąlygos ir Dalyvio Organizatoriui pateikta REGISTRACIJOS FORMA yra dvišalis Organizatoriaus ir Dalyvio susitarimas su visomis juridinėmis pasekmėmis. Dalyvis, paspaudęs „Registruotis" ir sutikęs su "dalyvavimo sąlygomis" patvirtina savo įsipareigojimą jų
laikytis.

DALYAVIMO SĄLYGOS LYGIOS ORGANIZATORIAUS IR DALYVIO SUTARČIAI. Užsiregistravęs į mugė dalyvis sutinka su dalyvavimo sąlygose esančiais punktais bei prisiima visišką atsakomybę už įsipareigojimų vykdymą, bei galimas pasėkmes.

DALYVIO ĮSIPAREIGOJIMAI
DALYVIS įsipareigoja mugės metu prekiauti griežtai tik Šalių suderintu ir registracijos anketoje nurodomu prekių asortimentu.
DALYVIS įsipareigoja laiku ir savo sąskaita pasirūpinti visais privalomais dokumentais: valstybės institucijų reikalaujamais leidimais, licenzijomis bei kt., išskyrus leidimus prekiauti renginio metu, jais pasirūpina mugės ORGANIZATORIUS. DALYVIS privalo užtikrinti, kad jo turimi leidimai ir licenzijos mugės metu galioja.
DALYVIS įsipareigoja užtikrinti įrenginių, ar kito materialaus turto, esančio prekybiniame plote, saugumą, grindinio bei želdinių išsaugojimą.

DALYVIS įsipareigoja laikytis teisės aktų reikalavimų, reglamentuojančių prekybą viešoje vietoje, aplinkos apsaugą, priešgaisrinę saugą, sveikatos ir sanitarijos reikalavimus ir pan.

DALYVIS įsipareigoja neperleisti savo prekybai skirtos vietos tretiesiems asmenims be išankstinio raštiško ORGANIZATORIAUS sutikimo.

DALYVIS įsipareigoja prižiūrėti prekybos vietą laikyti ją švarią ir tvarkingą.

DALYVIS patvirtina, kad yra atsakingas už bet kokią padarytą žalą suteiktai prekybos vietai, joje esančiai įrangai bei tinklams. Jei tokia žala atsirado dėl DALYVIO, ar su jo vykdoma veikla susijusių priežasčių, jo darbuotojų, klientų, lankytojų ar kitaip susijusių asmenų kaltės. Tokiu atveju DALYVIS privalo nedelsiant savo lėšomis pašalinti tokius gedimus ir/ar apmokėti ORGANIZATORIUI visas su tokių gedimų pasekmėmis susijusias išlaidas.

DALYVIUI pažeidus susitarimą prekiauti sutartyje nurodyto asortimento gaminiais, ORGANIZATORIUS turi teisę vienašališkai nutraukti bendradarbiavimą, bei uždrausti tolesnį prekybos vykdymą renginio metu, o DALYVIS privalo ne ginčo tvarka sumokėti ORGANIZATORIUI 200 Eur. (du šimtus eurų) baudą ir negrąžinti sumokėtų mokesčių už prekybos vietą.

Registration Dates

01.01.2020 - 16.02.2020

Company Information:

15.1 Company UAB JORTEMA
Address Senolių g. 4
Phone +37063697350
Company Website www.myfest.lt

Contact Person:

Name Myfest
Phone +37063697350
Email [email protected]