Latvian callendar of events. Create Yours account - add events, make Yours oun callendar, adds events to watch list, make notes, check registration dates and help Your bussiness to grow. Follow our Facebook accounts and get life information. For orgasits putting event to callendar - total free.

Nēģu Svētku Tirdziņš Carnikavā

Rīgas iela 14, Carnikava, Carnikavas novads, LV-2163, Latvija, Carnikava

24.08.2019

08:00 - 18:00


Nēģu svētki ir vērienīgākie svētki Carnikavas novadā, kuri ik gadu tiek svinēti augustā, atzīmējot nēģu zvejas sezonas atklāšanu. Tad mūzikas pavadībā savu karalisti ierodas apskatīt pats „Nēģu karalis”, kurš dodas tradicionālajā svētku gājienā kopā ar atraktīvajiem pasākuma dalībniekiem un viesiem. Atrakciju šajos svētkos, protams, netrūkst!

Trader Information

Nēģu svētku tirdziņš Carnikavā
24.08.(augusts), no 8:00-18:00

Informācija par pasākuma norises vietu tiks sniegta vēlāk ŠEIT.

Tirdzniecībai aicina:

• amatu meistarus – latviešu tradicionālās un mūsdienu lietišķās mākslas dekoratīvu un ikdienā lietojamu priekšmetu individuālos izgatavotājus, kuri izstrādājumus gatavo pašrocīgi, izmantojot idejas, kas gūtas no latviešu tautas arheoloģiskā un etnogrāfiskā materiāla;
• Latvijas lauku saimniecībās audzētas lauksaimniecības produkcijas, zivju un to pārstrādes produktu, augļu, ogu, dārzeņu un to pārstrādes produktu (sukādes, sīrupi, ievārījumi u.c.), piena, gaļas, maizes, biškopības produktu un piparkūku individuālos ražotājus;
• sabiedriskās ēdināšana pakalpojumu sniedzējus, radošās darbnīcas un atrakcijas;

rūpniecības un plaša patēriņa preču tirgotāju tirdzniecība Nēģu svētkos nav atļauta!

Lai pieteiktos tirdziņam, nepieciešams:
1. aizpildīt un parakstīt iesnieguma formu (iesniegumā norādīt arī tirdzniecības vietas platumu, garumu un nepieciešamo elektrības daudzumu);
2. pievienot fotogrāfiju ar savu produkciju un tirdzniecības vietu;
3. sabiedriskās ēdināšanas sniedzējiem nepieciešams iesniegt: iesniegumu, fotoattēlus ar sabiedriskās ēdināšanas vietas un darbinieku tērpu noformējumu, ēdienkarti, cenu lapu, bērnu ēdienkarti, aprakstu par pieredzi sabiedriskā ēdināšanas pakalpojuma sniegšanā un informāciju par dabai draudzīgu trauku izmantošanu.

Pieteikšanās tirdzniecībai Nēģu svētkos noteikta līdz 14. jūnijam.
Ja tirdzniecības vietas nebūs aizpildītas, pieteikšanās tiks pagarināta līdz 22. jūlijam.
Tirdzniecības vietas būs numurētas.

Pieteikuma anketa ŠEIT

Saistošie noteikumi par ielu tirdzniecības saskaņošanu Carnikavas novadā: ŠEIT
Maksa par Carnikavas novada pašvaldības iestāžu sniegtajiem pakalpojumiem un telpu nomu: ŠEIT
Informācija par tirdzniecības nodevas samaksu (4,30 eiro) un maksu par ielu tirdzniecības teritorijas lietošanu tiks izsūtīta iesniedzējam e-pastā.

Visi tirgotāji, kas atbilst augstākminētajām prasībām un vēlas pieteikt tirgošanai savu produkciju, ir aicināti to veikt savlaicīgi elektroniski sūtot pieteikumu uz e-pastu: [email protected] vai klātienē Carnikavas novada domes klientu apkalpošanas centrā (Stacijas ielā 5, 1. stāvā).

Vairāk info ŠEIT

Registration Dates

13.12.2019 - 14.06.2019

Company Information:

15.1 Company Carnikavas novada dome
Company Website http://www.carnikava.lv/

Contact Person:

Name Carnikava
Email [email protected]