Latvian callendar of events. Create Yours account - add events, make Yours oun callendar, adds events to watch list, make notes, check registration dates and help Your bussiness to grow. Follow our Facebook accounts and get life information. For orgasits putting event to callendar - total free.

Modes Un Skaistuma Tirgus "Design For Life" Riga

Latvijas Dzelzceļa vēstures muzejs, Uzvaras bulvāris, Zemgale Suburb, Riga, Latvia, Rīga

15.12.2018

10:00 - 17:00DESIGN FOR LIFE Riga 15 decembri

15. decembrī Rīgā ierodas īpašs modes un skaistuma tirgus “Design for life”. Sagatavojies Ziemassvētkiem modes un skaistuma ielenkumā! ŠODIEN NO 12.

Pasākuma vieta – Latvijas dzelzceļa vēstures muzejs, Uzvaras bulvāris 2/4, Rīga, Latvija Pasākuma datums – 15. decembris. Pasākuma laiks – no plkst. 10.00 līdz 17.00

IEEJA APMEKLĒTĀJIEM BEZ MAKSAS

Reģistrācija tiem, kuri vēlas tirgoties ar saviem izstrādājumiem: https://festivus.lt/renginiai/design-for-life-riga...


FACEBOOK https://www.facebook.com/events/315750875889891/


AICINĀM PIEDALĪTIES modes un skaistuma tirgū Rīgā!

Gaidīsim reģistrējoties:

• Apģērbu radītājus, dizainerus un ražotāju pārstāvjus;

• Rotaslietu sfēras lolotājus;

• Aksesuāru ne tikai sievietēm, bet arī vīriešiem radītājus;

• Kosmētikas, skaistuma un ķermeņa kopšanas preču zīmju pārstāvjus;

• Tos, kuri tirgo dažādas bērnu lietas: apģērbus, aksesuārus, grāmatas un rotaļlietas;

• Māju videi paredzētas interjera detaļas un īpašus izstrādājumus.

Trader Information

DALĪBAS NOTEIKUMI

PASĀKUMA DATUMS:

2018. g. 15. decembris

DARBA LAIKS:

10.00–17.00

VIETA:

Latvijas dzelzceļa vēstures muzejs, Uzvaras bulvāris 2/4, Rīga, Latvija

LIETU ATVEŠANAS LAIKS:

Dalībnieks lietas var atvest un sākt gatavoties 15. decembrī, 9.00–10.00

LIETU IZNEŠANAS LAIKS:

Lietu savākšanas un izvešanas laiks: 15. decembris, 17.00–18.00

DALĪBA:

Tiks pieņemti tikai tie Dalībnieki, kas tirgo estētiska skata un augstas kvalitātes izstrādājumus. Organizators Dalībniekus atlasa pēc tā pārdodamo produktu kvalitātes un oriģinalitātes.

REĢISTRĀCIJAS KĀRTĪBA UN APMAKSA:

Reģistrācija ir automātiska. Reģistrāciju veic, izmantojot reģistrācijas formu festivus.lt tīmekļa vietnē.

Ja Organizators apstiprina Dalībnieka anketu, tam 3 darba dienu laikā tiek izrakstīts priekšapmaksas rēķins.

Neapmaksājot saņemto priekšapmaksas rēķinu nākamo 3 darba dienu laikā un nesaņemot no Dalībnieka nekādu paziņojumu, reģistrāciju var anulēt bez brīdinājuma.

Apmaksājot rēķinu laikus, uz e-pastu tiks nosūtīts apstiprinājums. Šis apstiprinājums parāda, ka Dalībnieks ir veiksmīgi piereģistrējies dalībai pasākumā.

FAKTŪRRĒĶINI:

Faktūrrēķini tiek izrakstīti ar pasākuma datumu un izsniegti pasākuma laikā.

DALĪBAS MAKSA:

Visas ekspozīcijas vietu cenas un izmēri ir norādīti interaktīvā kartē, kuru atradīsit festivus.lt tīmekļa vietnē, pie pasākuma nospiežot “Reģistrācija”.

DALĪBNIEKA EKSPOZĪCIJAS VIETA UN TĀS IEKĀRTOŠANA:

Dalībniekam piešķirtā ekspozīcijas vieta ir bez sieniņām un tirdzniecības aprīkojuma (bez galdiem, krēsliem u.c.).

Organizators nepiešķir nekādu tirdzniecības aprīkojumu.

Dalībnieks ekspozīcijas vietu izvēlas reģistrācijas laikā, izmantojot reģistrācijas formā esošo karti. Ekspozīcijas vieta Dalībniekam tiek nodota ne vēlāk kā 1 st. pirms pasākuma sākuma.

Dalībnieka izvēlētā vieta ir prelimināra un, rodoties neparedzētiem apstākļiem, Organizators to var samainīt pret citu tāda paša izmēra vietu.

Pasākuma laikā Dalībniekam ir tiesības sniegt pakalpojumus, reklamēties vai nodarboties ar tirdzniecību tikai piešķirtā izmēra platībā.

Aicinām Dalībniekus radīt Ziemassvētku atmosfēru kopā. Pašiem saposties un ekspozīcijas vietu izrotāt ar Ziemassvētku atribūtiku.

ELEKTRĪBA:

Visas vietas ir bez elektrības, taču visā arēnā ir vienfāzes ievades, kuras var izmantot. Lai izmantotu elektrības ievadi, šī iespēja obligāti jāsaskaņo – sniedzamās elektrības daudzums un vieta – ar Organizatoriem. Pasākuma laikā ir jābūt savam pagarinātājam.

ATTEIKŠANĀS NO DALĪBAS:

Dalībniekam, rakstiski atsakoties no dalības pasākumā ne vēlāk kā 21 d. līdz pasākumam, tiek atgriezti 80 % no samaksātajām maksām. Ja atlicis mazāk par 20 d. (ieskaitot), Dalības maksa netiek atgriezta.

Lūgums atgriezt reģistrācijas maksu šeit.

Pārdot vietu trešajai personai var tikai ar Organizatora piekrišanu.

KAITĒJUMA ATLĪDZINĀŠANA:

Dalībnieks apņemas Organizatoram un/vai trešajām personām atlīdzināt jebkādu kaitējumu, kas būtu nodarīts, gatavojoties pasākumam, pasākuma laikā vai, demontējot ekspozīciju, Dalībnieka vai ar to saistītu personu darbības vai bezdarbības dēļ.

APSARDZE:

Dalībnieks pats ir atbildīgs par savām lietām to atvešanas un aizvešanas laikā, par to apsargāšanu pirms pasākuma, pasākuma darba laikā un pēc pasākuma beigām.

VISPĀRĒJIE NOTEIKUMI:

Pēc pasākuma tirdzniecības vieta obligāti jāatstāj tīra un kārtīga, atkritumi jāizmet atkritumu kastēs. Citādi paredzamais sods ir līdz 50 €.

Organizators patur tiesības mainīt Dalībnieka ekspozīcijas vietu, pasākuma vietu un laiku, pirms tam informējot Dalībnieku.

Organizators neuzņemas atbildību par likumīgām trešo personu pretenzijām dēļ patentiem, firmas, preču zīmēm vai citādiem īpašumtiesību pārkāpumiem, kas saistīti ar Dalībnieka eksponētajām precēm vai pakalpojumiem.

Par sabiedriskās kārtības pārkāpumiem un citu tiesību aktu prasību neievērošanu Dalībnieks atbild Latvijas Republikas likumos noteiktajā kārtībā.

BEIDZAMIE NOTEIKUMI:

Šie Dalības pasākumā noteikumi un iesniegums, ko Dalībnieks iesniedz Organizatoram, ir abpusēja Organizatora un Dalībnieka vienošanās ar visām juridiskajām sekām.

Dalībnieks, nospiežot “Reģistrēties”, apstiprina savu apņemšanos ievērot šos Dalības noteikumus.

Ja atbildes uz saviem jautājumiem šajos noteikumos neatradāt, lūdzam sazināties ar Organizatoru pa norādītajiem kontaktiem.

Company Information:

15.1 Company UAB FESTIVUS
Phone +370 670 42441
Company Website festivus.lt

Contact Person:

Name Festivus
Phone +370 670 42441
Email [email protected]