Latvian callendar of events. Create Yours account - add events, make Yours oun callendar, adds events to watch list, make notes, check registration dates and help Your bussiness to grow. Follow our Facebook accounts and get life information. For orgasits putting event to callendar - total free.

Lieldienu Tirdziņš Rožu Laukumā

Rožu laukums, Zivju iela, Liepāja, Latvija, Liepāja

20.04.2019

10:00 - 17:00


Biedrība “ETNO Liepāja” organizē mājražotāju un amatnieku Lieldienu tirdziņu, kas norisināsies 20. aprīlī no plkst. 10:00 līdz plkst. 17:00 Rožu laukumā Liepājā. Tirdziņā būs iespēja iegādāties pašmāju amatnieku darinātas preces un mājražotāju saražotos gardumus. Piedāvātajā sortimentā varēs atrast gan idejas un risinājumi svētku dāvanām, gan preces praktiskiem ikdienas soļiem.

Svētku tirdziņā ir aicināti pieteikties amata meistari, kuri strādā ar visdažādākajiem materiāliem un savos darinājumos apvieno mākslu, nacionālos rakstus, un amata prasmes. Saražotos darinājumus un produkciju amatniekiem būs iespēja piedāvāt liepājniekiem un pilsētas viesiem.

Trader Information

Tirdziņam tiek aicināti pieteikties Latvijas amatnieki un mājražotāji ar interesantu un daudzfunkcionālu preču klāstu. Visi interesenti aicināti pieteikt savu dalību pasākumam līdz 10. aprīlim, aizpildot pieteikuma anketu šeit: https://ej.uz/LieldienuTirdzinsLiepaja .

Atbalstot vietējos ražotājus, ik vienu aicinām izvēlēties produkciju, kas tapusi tepat Kurzemē. Esiet mīļi gaidīti amatnieku Lieldienu tirdziņā iegādāties dāvanas svētkiem un mīļlietiņas pavasara noskaņas radīšanai.

Registration Dates

05.02.2019 - 10.04.2019

Company Information:

15.1 Company Biedrība "ETNO Liepāja"
Address Kungu iela 24, Liepāja
Phone +371 26371671

Contact Person:

Name Madara
Phone +371 26371671
Email [email protected]