Latvian callendar of events. Create Yours account - add events, make Yours oun callendar, adds events to watch list, make notes, check registration dates and help Your bussiness to grow. Follow our Facebook accounts and get life information. For orgasits putting event to callendar - total free.

Lielās Ražas Dižandele Ēdoles Pilī

Ēdoles pils, Pils iela, Ēdole, Ēdoles pagasts, Latvija, Ēdole

15.08.2020

10:00 - 17:00


Ēdoles pagasta svētku laikā, Ēdoles pils kļūs par īstenu vasaras noslēguma ražas centrālo vietu Kurzemē, kur būs iespējams sajust īpašo svētku sajūtu, un iegādāties amatnieku un mājražotāju piedāvāto sortimentu un ražas veltes. Izbaudīt lielisku maltīti “Pilskrogā”, iepazīties ar pils vēsturi – pils muzejā, aplūkot pils parku, pagalmu un pagrabus. Iejusties, sajust un izbaudīt mirkli Ēdoles pilī.

Lielais Ražas dižandeles tirgus būs vērienīgs un aizraujošs, kas aicinās ikvienu pilsētnieku un Kurzemes viesi iepazīt Ēdoles pili un Ēdoles pagastu. Un atrast sev ko sirdij un garšas kārpiņām tīkamu. Aicināti gan lieli, gan mazi, protams, ievērojot Valstī noteiktās distancēšanās pasākumus. Jo katrs Ēdoles pils teritorijā atradīs sev nepieciešamo. Savukārt pils saimnieki būs parūpējušies par viesu labsajūtu. Kur gan citur pavadīt lielisku sestdienas dienu, kā apceļojot mūsu brīnišķīgo valsti, un aplūkojot tik skaistas vietas kā Kuldīgu un tās tuvumā esošo Ēdoles pili.

Trader Information

Lielās ražas dižandele Ēdoles pilī

15.08.(augusts), no plkst. 10:00-17:00
Ēdoles pils, Pils iela, Ēdole, Ēdoles pagasts, Latvija

Pieteikties tirdziņam var līdz 2020. gada 31. jūlijam, aizpildot pieteikuma veidlapu saitē – PIETEIKUMS. Tirdziņā var piedalīties pretendenti, kas atbilst sekojošiem kritērijiem:

Amatnieki, amatu pratēji;

– Tautas lietišķās mākslas studijas;

– Mākslinieki/individuālie meistari;

– Ekoloģiski tīru un Latvijā audzētu pārtikas produktu ražotāji;

- Našķu, saldumu tirgotāji.

- Mājražotāji


Tirdzniecības organizatori patur tiesības izvērtēt Dalībnieku atbilstību tirdziņa tematikai. Kā apstiprinājumu par dalību tirdziņā, dalībnieks saņems tirdzniecības vietas nomas līgumu (parakstītu no organizatora puses) e-pastā.


Tirdzniecības vieta tiek rezervēta līdz brīdim, kad tiek saņemta maksa par dalību tirdziņā. Maksājumi ir jāveic avansā, maksājumus veicot uz nosūtītā līguma pamata, uz līgumā norādītā konta Nr., mērķī norādot LĪGUMA NR.


Tirgošanās vietu ierādīšana un dokumentu izsniegšana notiks 2020. gada 15. augustā no plkst. 6.00 – 9.30 Pie Ēdoles pils , Kuldīgas novadā , Ēdoles pagastā. Preču pievešana un izkraušana no automašīnām pasākuma teritorijā jābeidz līdz plkst. 09.45.


Teltis/nojumes – tikai vienkrāsainas (vēlamas baltā vai bēšā kāsā)


Ar galdiem, teltīm/nojumēm,dezinfekcijas līdzekļiem tirgus organizatori nenodrošina. Ar elektrības pieslēgumiem vai ģeneratoriem organizatori nodrošina savu iespēju robežās par papildus samaksu. Informējot mūs rakstiski norādītajā e-pastā.

Vairāk informācijas ŠEIT


Organizatora kontaktpersona: Dace Grehova, tālr. 22302434 ,vai e-pasts: [email protected]

Registration Dates

12.08.2020 - 31.07.2020

Company Information:

15.1 Company SIA “A.I. Fortuna”
Phone +371 22302434
Company Website https://edolespils.lv

Contact Person:

Name Dace Grehova
Phone +371 22302434
Email [email protected]