Lithuanian callendar of events. Create Yours account - add events, make Yours oun callendar, adds events to watch list, make notes, check registration dates and help Your bussiness to grow. Follow our Facebook accounts and get life information.
For orgasits putting event to callendar - total free.

Laisvės Piknikas 2019. Idėjų Festivalis

Nemuno sala, Kaunas, Lietuva, Kaunas

24.08.2019

09:00 - 23:00


„Laisvės piknikas“ grįžta jau ketvirtą kartą! Didžiausias nemokamas vasaros festivalis visai šeimai rugpjūčio 24 dieną Kauno Nemuno saloje kviečia piknikauti kartu!

Jokių amžiaus apribojimų – pramogų pakaks visiems. Festivalis sudomins ir įtrauks visus nuo pačių mažiausių iki vyriausių! Diskusijų erdvės, pramogų ir sporto zonos, žaidimų erdvės, nevyriausybinių organizacijų ir verslų pasirodymai ir prisistatymai, garsiausių muzikinių grupių pasirodymai ir vakaro kulminacija – įspūdingi fejerverkai! Tai tikrai ne viskas, kas Jūsų laukia šiais metais, tad pasižymėkite rugpjūčio 24 dieną, nes ji jau suplanuota! Kaip ir kiekvienais metais laukiame ir keturkojų piknikautojų!

Informacija bus pildoma.

Trader Information

Verslai, organizacijos, maisto tiekėjai, muzikos grupės ir visi kiti norintys dalyvauti ar remti „Laisvės pikniką 2019“ pasiūlymus ir prisistatymus gali siųsti el. paštu: [email protected]

Company Information:

Company Website https://www.facebook.com/events/326895011257633/

Contact Person:

Email [email protected]