Latvian callendar of events. Create Yours account - add events, make Yours oun callendar, adds events to watch list, make notes, check registration dates and help Your bussiness to grow. Follow our Facebook accounts and get life information. For orgasits putting event to callendar - total free.

Labadaba 2019

Ratnieki, Līgatnes pagasts, Latvija, Ratnieki

02.08.2019 - 04.08.2019

17:00 - 12:00


Festivāls LABA DABA paplašina nosaukumu un izziņo jauno programmu

Festivāls Laba Daba 2019.gadā paplašina nosaukumu no mūzikas uz mūzikas un mākslas festivālu. Nosaukumā iekļautais salikums ‘’mūzikas un mākslas’’ norāda uz festivāla formāta maiņu, papildinot muzikālo programmu ar mākslas programmu- eksperimentālo teātri, dejām un performancēm. Gaidot festivāla norisi 2.- 4.augustā, priecājamies izziņot pirmos apstiprinātos māksliniekus kā mūzikas, tā arī mākslas sadaļās.

Šobrīd ir zināms, ka festivālā uzstāsies urbānā regeja grupa ACKEEMAMA no Krievijas, street/ska/punk spēlējošā apvienība MISE EN SCENE no Beļģijas, Dānijas ska žanra grupa BABYLOVE & THE VAN DANGOS un konceptuāli avangardiskā slovēņu grupa LAIBACH. No pašmāju māksliniekiem jau izziņoti: Dzelzs Vilks, Stiprās sievas un Ogas, Riga Reggae, Baložu pilni pagalmi, Skyforger. Nākamās grupas paziņosim 25.martā festivāla mājas lapā un sociālajos tīklos.

Šogad ‘’Suņa skatuve’’ jeb Latvijas Universitātes atpūtas kompleksa ‘’Ratnieki’’ skaistais šķūnis, kas līdz šim apmeklētājus priecējis ar muzikālo programmu, pārtaps eksperimentālā teātra un kino paviljonā. Tajā varēs vērot dažādas leļļu, objektu un netradicionālo formu izrādes, dejas un performanču programmas no Latvijas, Lietuvas un Izraēlas. Pateicoties Valsts Kultūrkapitāla fonda atbalstam, esam ieguvuši lielāku iespēju izrādīt ārvalstu un vietējās brīvdabas formu izrādes, kas apmeklētājiem būs liels ieguvums un jauna teātra vērošanas pieredze. Tāpat festivāla ietvaros darbosies dažādas laikmetīgā cirka darbnīcas, festivāla teritoriju piepildīs krāšņi vides objekti un gaismas instalācijas.

Kā vienus no pirmajiem mākslas programmas notikumiem varam minēt dejas izrādi ‘’No miglas’’ un ‘’Teātris TT’’ priekpilno drāmiņu ‘’Par normālu čali’’. Kamerizrādes ‘’No miglas’’ veidotāji ir Latvijas Universitātes Tautas deju ansambļa “Dancis” dejotāji. Tās pamatā ir pretstats starp cilvēku miglā un brīdi, kad cilvēks no miglas izlaužas un nonāk skaidrībā. Horeogrāfs Krišjānis Šimis ar ierasto tautas dejas pasniegšanas formātu eksperimentē. Šoreiz latviešu tautas deju soļi sastopas ar 21. gs. ASV, Brazīlijas un Islandes komponistu elektronisko mūziku – klasisko, trap, future bass un beat. Tādējādi “No miglas” piedāvā vēl vienu jaunu skatījumu uz latviešu tautas deju - tās bagātīgo mantojumu mijiedarbē ar 21. gs. kultūras strāvām.

Trader Information

Arī šogad aicinam pieteikties dalībai festivālā tirgotājus un amatniekus, kuri piedāvā rotaslietas, keramiku, rokdarbus, apģērbu, dizaina preces u.c. mākslas un daiļamatniecības izstrādājumus. Ierobežotā skaitā gaidīsim arī vietējos pārtikas mājražotājus.
Pieteikuma iesniegšanai līdz 2019.gada 20.maijam nepieciešams aizpildīt tirdziņa ANKETU.

Company Information:

15.1 Company SIA “Pareizā ķīmija”
Company Website https://www.labadaba.lv

Contact Person:

Email [email protected]