Lithuanian callendar of events. Create Yours account - add events, make Yours oun callendar, adds events to watch list, make notes, check registration dates and help Your bussiness to grow. Follow our Facebook accounts and get life information.
For orgasits putting event to callendar - total free.

"Kidulių Miestelio Dvariška Šventė"

Kidulių dvaras, 3807, Kiduliai, Lietuva, Kiduliai

09.08.2019 - 10.08.2019

09:00 - 18:00


Kartą metuose išaušta diena kai Kidulių dvaras ima ir atgyja visu gražumu, kviesdamas ir viliodamas svečius apsilankyti. Prabangiai išsidabinusios damos, besišnekučiuojantys ponai, susirūpinę ir buitiniuose darbuose paskendę dvaro samdiniai... Krūpteli nuo netikėtų patrankos šūvių ir supranti, kad laiko mašina nukeliavai į romantiškuosius 19 amžiaus laikus.... Ir tai tikrai ne viskas kas Jūsų laukia Kidulių dvaro dienos šventės metu. Tad kviečiame puoštis ruoštis atvykti į Kidulių dvarą ir tapti atkurto gyvojo istorinio paveikslo dalimi. Iki pasimatymo rugpjūčio 9-11 dienomis.

Trader Information

Kidulių dvaro bajoras kviečia karabelninkus į Kidulių dvaro dieną !!! Dėmesio visi vyndariai, parfiumeriai,žaldokai,amatininkai,keramikai,sūrininkai ir visi likusieji,nepraleiskite puikios progos kitus pamatyti ir save parodyti 2019 08 9-10!!!

Contact Person:

Name Milda Prūsaitytė
Phone +37060195938
Email [email protected]