Estonian callendar of events. Create Yours account - add events, make Yours oun callendar, adds events to watch list, make notes, check registration dates and help Your bussiness to grow. Follow our Facebook accounts and get life information.
For orgasits putting event to callendar - total free.

This fair requires login to see full description.


Login Subscribe

"Käsitööõlle Pruulimisvõistlus 2019"

Kopli 1, Talinas, Estija, Tallinn

29.06.2019

11:00 - 16:00


Hei hobipruulija!

Tule too oma kodus pruulitud käsitööõlled võistlustulle ja osale Eesti käsitööõllede pruulimisvõistlusel! NB! Tegemist on ainult hobipruulijatele mõeldud võistlusega!

Parimad kodu-pruulmeistrid kuulutame välja 29. juunil toimuval Eesti Väikepruulijate Festivalil, kus finaalhääletuses osalevad lisaks žüriile ka festivali külastajad!

Võiduõlle autor saab teha esikoha saanud käsitööõllest ametliku pruuli ühe Eesti Väikepruulijate Liidu liikme juures. Samuti annavad Pruulmeistrid parimale hobipruulijale auhinnaks Bullet Brew 45 mini-õlletehase. Eritunnustuse pälvib ka rahva lemmik ning auhindu jagavad nii linnasekoda Crisp kui ka pärmitootja Fermentis ja mitmed teised toetajad!

KUIDAS OSALEDA?

1) Pane õlu kodus hakkama! Või äkki on Sul juba mõni õlu eelmisest hooajast olemas, mis võistlusele sobiks?

2) Vali välja, kas kandideerid kergete (alkoholisisaldus kuni 7%) või raskete (alkoholisisaldus vähemalt 7%) õllede kategoorias!

Kui õlle kangus jääb täpselt piiri peale, siis jääb Sul õigus otsustada, kumba võistlusklassi oma oma õlle esitad. Korraldajale jääb õigus võistlusklasse muuta/juurde teha/kokku panna kui see on põhjendatud. Kõik õlled peavad vastama hea pruulimise tavadele (palun vaata Eesti Väikepruulijate Liidu Hea Tava üle veebilehelt www.evpl.ee), muid piiranguid stiilidel ei ole. Iga osaleja saab osaleda ainult ühes võistlusklassis.

3) Anna teada oma osalemissoovist kuni 10. juunini e-mailile [email protected]!

Hiljemalt samaks kuupäevaks peavad jõudma korraldajani 6 pudelit õlut. Õlled kogutakse alates juuni algusest Pruulmeistrite kauplusesse aadressil Töökoja 1 (kontakt Alar Tammela, 565 3825). Võid need ise kohale tuua või kulleriga saata

4) Sildista oma võistluspudelid ja saada ära!

Kõik pudelid peavad olema sildistatud. Sildil peab olema välja toodud tootja (pruulmeistri nimi), õlle nimi, kangus, stiil, villimise kuupäev. NB! Ilma sildita pudeleid vastu ei võeta, info peab olema sildil, mitte näiteks korgil (Westvleteren).

5) Tasu võistlusmaks!

Pruulivõistlusel osalemise tasu on 10 eurot, mis peab olema kantud hiljemalt 10. juuniks Väikepruulijate Liidu arvele: Eesti Väikepruulijate Liit, LHV Pank a/a EE937700771002359567. Selgitusse lisa: Kodupruulijate võistlus, (Sinu nimi). NB! Võistlema pääsevad ainult õlled, mille eest on tasutud osalustasu.

6) Oota eelvoorude tulemusi

Käsitööõllede hindamine toimub pimesi ning hindamist viivad läbi oma ala spetsialistid. Konkreetsed nimed avaldame vahetult enne hindamist. Nädala jooksul enne lõppvõistlust toimuvad eelvoorud, kus selgitatakse välja mõlema klassi kuni 15 parimat õlut, mis jõuavad lõppvõistlusele.

NB! Eelvoorudes võivad hindajad erineda lõppvõistluse hindajatest. Eelvoorude tulemused koos kommentaaridega avaldame sama päeva õhtuks.

NB2! Lisaks ametlikele hindajatele saab lõppvõistlusel oma lemmiku valida ka rahvažürii

7) Ole valmis finaalürituseks!

Käsitööõlle pruulimisvõistluse finaal toimub Eesti Väikepruulijate Festivalil 28.-29. juunil. Võiduõlle autor saab teha esikoha saanud käsitööõllest ametliku pruuli ühe Eesti Väikepruulijate Liidu liikme juures või valida auhinnaks Pruulmeistrite poolt välja pandud Bullet Brew 45 mini-õlletehase. Eritunnustuse pälvib ka rahva lemmik ning auhindu jagavad nii linnasekoda Crisp kui ka pärmitootja Fermentis ja mitmed teised toetajad!


Kohtumiseni käsitööõllede pruulimisvõistlusel!


Trader Information

Balti Jaama Turg

Anna teada oma osalemissoovist kuni 10. juunini e-mailile [email protected]!

Lisainfo:

Eesti Väikepruulijate Liit
Alar Tammela
[email protected]
565 3825

Company Information:

15.1 Company Eesti väikepruulijate sõbrad

Contact Person:

Name Alar Tammela
Phone 565 3825
Email [email protected]