Latvian callendar of events. Create Yours account - add events, make Yours oun callendar, adds events to watch list, make notes, check registration dates and help Your bussiness to grow. Follow our Facebook accounts and get life information. For orgasits putting event to callendar - total free.

Jūras Svētku Ietvaros "Kurzemes Gadatirgus" Liepājā

Liepaja port Promenade, Dzirnavu iela, Liepāja, Latvija, Liepāja

13.07.2019

11:30 - 19:00


13.jūlijā Liepājā norisināsies tradicionālie Jūras svētki, kā ietvaros plānots “Kurzemes gadatirgus” Liepājas promenādē.


Plānoto Jūras svētku galvenais vadmotīvs būs latviešu tautasdziesma “Pūt, vējiņi!” un visas dienas garumā notiekošā pasākuma koncepcija tiks balstīta uz trīs atslēgas vārdiem –vējš, jūra un Kurzeme.
Jūras svētku programma norisināsies plašā teritorijā –laukumā pie koncertzāles “Lielais dzintars”, Juliannas pagalmā, Liepājas ostas promenādē, un mazajās ieliņās ap to –uz “Jūras skatuves”, “Vēju pagalmā”, “Kurzemes gadatirgū” un “Piedzīvojumu ielā”.

Trader Information

Jūras svētku ietvaros "Kurzemes gadatirgus" Liepājā

13.07.(jūlijs), no 11:30-19:00
Liepājas promenāde, Spīķeru iela, Liepāja

Īpaši gaidīti dažādi ar jūru saistītu materiālu, jūrniecības un zvejniecības produktu tirgotāji.
Pieteikties aicināti arī Latvijas tirgotāji un amatnieki, kuri piedāvā pašu audzētas un ražotas pārtikas preces, gatavotus mākslas un daiļamatniecības izstrādājumus, kā arī Jūras svētkiem atbilstošas rūpnieciski ražotas preces.

Tirgotāji aicināti pieteikties dalībai “Kurzemes gadatirgū” līdz 17.jūnijam (10:00).

Organizatori atgādina, ka reģistrējoties “Kurzemes gadatirgum”, pieteikumam jāpievieno saimnieciskas darbības reģistrācijas apliecības kopija, pārtikas un veterinārā dienesta atļaujas kopija, alkoholisko dzērienu un tabakas mazumtirdzniecības atļauju kopija, kā arī fotoattēli, kuros redzami piedāvātie izstrādājumi un tirdzniecības vieta.

Tirdzniecības noteikumi: ŠEIT

Pieteikums tirdzniecībai: ŠEIT

Pieteikumus dalībai “Kurzemes gadatirgum” nepieciešams sūtīt elektroniski uz e-pasta adresi [email protected]

Jautājumu gadījumā var sazināties ar tirdzniecības organizatoru pārstāvi pa tālruni 27174196 (darba dienās no pulksten 10 līdz 18).Registration Dates

06.07.2020 - 17.06.2019

Company Information:

15.1 Company SIA "Ideju Institūts"
Address Adrese: Kr. Barona 36-7, Rīga, LV-1011
Phone +371 27174196
Company Website www.idejuinstituts.lv

Contact Person:

Name Liepāja
Phone +371 27174196
Email [email protected]