Estonian callendar of events. Create Yours account - add events, make Yours oun callendar, adds events to watch list, make notes, check registration dates and help Your bussiness to grow. Follow our Facebook accounts and get life information.
For orgasits putting event to callendar - total free.

This fair requires login to see full description.


Login Subscribe

Jõuluhansa Käsitöölaat

Viljandi, Viljandi maakond, Eesti, Viljandi

15.12.2018 - 16.12.2018

08:00 - 23:00

Jõuluhansa on tore kogupere sündmus, mis toimub jõulueelsel nädalavahetusel Viljandi Raekoja platsil. Kahel päeval toimuval sündmusel on võimalik kogu perega mõnusalt aega veeta, kingitusi osta ja kogeda tõelist pühadetunnet. Kogu sündmus on külastajatele TASUTA.

Sisse saab astuda käsitööliste telkidesse, kohvikutelgis ootavad soojad joogid ja mõnusad jõulutoidud. Kohal on Jõuluvana, lisaks rõõmustavad lapsi hobused ja lambad ning linnas teeb ringsõite jõulurong. Nende jaoks, kellel pole veel jõulukuuske tuppa toodud, on ennast sisse seadnud kuusemüüja. Jõuluturu keskel praksub hubane lõke ja asub lava, kus mõlemal päeval esinevad mitmed Viljandi kollektiivid. Laupäeva õhtul astub laval üles peaesineja. See kontsert nagu ka kogu sündmus on kõigile tasuta.


Trader Information

Korraldaja kontakt ;
http://bonifatiusegild.ee/laadad/

Company Information:

15.1 Company Fairsearcher Admin