Estonian callendar of events. Create Yours account - add events, make Yours oun callendar, adds events to watch list, make notes, check registration dates and help Your bussiness to grow. Follow our Facebook accounts and get life information.
For orgasits putting event to callendar - total free.

This fair requires login to see full description.


Login Subscribe

"Haapsalu Maitsete Promenaad 2019"

Haapsalu, Lenės apskritis, Estija, Hapsalu

10.08.2019 - 11.08.2019

12:00 - 23:00


10.08.2019 Toimub sünnipäeva üritusena 5-s Lääne-Eesti suurim toidu ja tänavapidu Haapsalu Maitsete Promenaad 2019. Ürituse sisse oleme peitnud ka teise legendaarse ürituse- Dietrichi ja Salti popupi.
Viie aastaga on festival leidnud oma koha Haapsalu väikelinnas ja tulnud, et jääda ja edendada kohalikku tänavatoidukultuuri.
Nagu juba traditsiooniks on saanud, paneme ka sellel aastal väga suure rõhu just kõige omanäolisemate, isikupärasemate ja eelkõige kohalikust toorainest valmistatud maitsetega kauplejatele. Meil seisab ees mitu pikka kuud, et teha valik ja leida just kõige sobilikumad kauplejad meie jaoks.
Festival leiab aset ühel päeval vanalinnas ja selleks muudame siis taas terve Karja tänava maitsete promenaadiks. Alates Kalda tänavast kuni Suur-Mere tänavani on ka tee festivali ajal muuks liikluseks suletud.
Haapsalu ootab festivalile Eestist ja kõikjalt mujalt põnevaimaid tänavatoidupakkujaid; foodtruck'e, toidukärusid, restorane nii kodutänavalt kui kaugemalt; kõiki, kes on tulnud just selleks päevaks tänavale parimaid maitseelamusi pakkuma; kodukohvikuid, kes sooviksid tuua välja uusi maitseid ja kõiki, kelle kirg on toit, maitsed ja Haapsalu suvi.
Toidupakkujatelt ootab kohvikute linn ainult värskest ja kvaliteetsest toorainest valmistatud põnevaid palasid, mida külalistele pakkuda.

Trader Information

[email protected]

+3725188510

Company Information:

15.1 Company SaltStreetfood
Phone +372 518 8510

Contact Person:

Email [email protected]