Estonian callendar of events. Create Yours account - add events, make Yours oun callendar, adds events to watch list, make notes, check registration dates and help Your bussiness to grow. Follow our Facebook accounts and get life information.
For orgasits putting event to callendar - total free.

This fair requires login to see full description.


Login Subscribe

"Haapsalu Maitsete Promenaad 2019"

Estonia puiestee, Tallinn, Estija, Tallinn

10.08.2019 - 11.08.2019

12:00 - 23:00


10.08.2019 saab olema see päev, kus toimub viiendat aastat järjest Haapsalus tänavatoidufestival, mis on kiiresti muutunud juba legendaarseks- Haapsalu Maitsete Promenaad 2019.
Nelja aastaga on festival leidnud oma koha Haapsalu väikelinnas ja tulnud, et jääda ja edendada kohalikku tänavatoidukultuuri.
Sellel aastal paneme väga suure rõhu just kõige omanäolisemate, isikupärasemate ja eelkõige naturaalsete maitsetega kauplejatele.
Festival leiab nagu ikka aset ühel päeval vanalinnas ja selleks päevaks muutub taas terve Karja tänav maitsete promenaadiks. Alates Kalda tänavast kuni Suur-Mere tänavani on ka tee festivali ajal muuks liikluseks suletud.
Haapsalu ootab festivalile Eestist ja kõikjalt mujalt põnevaimaid tänavatoidupakkujaid; foodtruck'e, toidukärusid, restorane nii kodutänavalt kui kaugemalt; kõiki, kes on tulnud just selleks päevaks tänavale parimaid maitseelamusi pakkuma; kodukohvikuid, kes sooviksid tuua välja uusi maitseid ja kõiki, kelle kirg on toit, maitsed ja Haapsalu suvi.
Toidupakkujatelt ootab kohvikute linn ainult värskest ja kvaliteetsest toorainest valmistatud põnevaid palasid, mida külalistele pakkuda.

Company Information:

15.1 Company SaltStreetfood