Lithuanian callendar of events. Create Yours account - add events, make Yours oun callendar, adds events to watch list, make notes, check registration dates and help Your bussiness to grow. Follow our Facebook accounts and get life information.
For orgasits putting event to callendar - total free.

"Festivalis Zarasai 2020" – Zarasų Miesto Šventė

Sėlių aikštė, Zarasai, Lithuania, Zarasai

14.08.2020 - 15.08.2020

10:00 - 23:00


Kviečiame registruotis į kasmetinę Zarasų miesto šventę, kuri nustebins savo šventine programa (netrukus pasidalinsime, koncertinė/pramoginė programa DVI DIENOS).

https://www.myfest.lt/renginiai/festivalis-zarasai-2020-zarasu-miesto-svente/

Mugėje nekantriai lauksime dalyvaujančių amatininkų, tautodailininkų Tautinio ir kulinarinio paveldo atstovų, Lietuvos dizainerių ir aksesuarų kurėjų, svečių iš užsienio ir visų norinčių prisijungti prie nuostabios šventės ir pristatyti savo amatą, bei produktus)

DĖMESIO RENGINYJE DALYVAUTI NEMOKAMAI GALI:

 • TAUTODAILININKAI TURINTYS SERTIFIKUOTĄ TAUTODAILININKO PAŽYMĖJIMĄ.
 • PREKIAUJANTYS SAVO ŪKYJE UŽAUGINTA Ž.Ū PRODUKCIJA IR TURINTIEMS ZARASŲ RAJ. SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJOS KAIMO PLĖTROS SKYRIAUS IŠDUOTĄ IŠRAŠĄ TURGAVIETĖMS AR ZARASŲ RAJ. SODININKŲ BENDRIJOS NARIAI, TURINTYS NARIO GALIOJANTĮ DOKUMENTĄ.

  KVIEČIAME DALYVAUT švetinėje mugėje:
  • Tautodailinkus
  • Amatininkus
  • Meistrų kurėjų asociacijos narius
  • Tautinio paveldo atstovus
  • Kulinarinio paveldo atstovus
  • Lietuvos dizainerius ir aksesuarų kurėjus
  • Pramogų paslaugų tiekėjus
  DĖMESIO! Mugės metu draudžiama naudoti plastikinius vienkartinius indus. Brangūs dalyviai kartu saugokime gamtą, kviečiame rinktis popierinius indusi ir kitas ECO alternatyvas.

Trader Information

RENGINIO VIETA: Sėlių aikštė, Zarasai
RENGINIO DATA: 2020.08.14-15

RENGINIO LAIKAS:

14d. 10.00 – 24.00
15d. 10.00 – 23.00
PASIRUOŠIMO LAIKAS: 14d. 07.00 – 10.00
15d. 09.00 – 10.00
IŠVYKIMO LAIKAS – AUTOMOBILIAI TURI BŪTI PATRAUKTI IŠ RENGINIO TERITORIJOS IKI DARBO LAIKO PRADŽIOS t.y: 09.50 val, O ĮLEIDŽIAMI IŠVAŽIAVIMUI TIK RENGINIUI PASIBAIGUS.

PREKYBOS ĮRANGA: prekybos įranga dalyvaujantis asmuo, privalo pasirūpinti pats. Renginio organizatorius informuoja, dalyvavimas galimas TIK su BALTOS SPALVOS PALAPINĖMIS.
ELEKTRA: Elektra suteikiama A ir B sektoriuose, INFORMUOJAME, KAD C SEKTORIUJE UŽSIREGISTRAVĘ DALYVIAI PASIJUNGTI IŠ B SEKTORIAUS EL.SKYDINĖS NEGALĖS, NEPAISANT ŠIO DRAUDIMO BUS TAIKOMA BAUDA 150 Eur. DALYVIAI KURIE JUNGSIS A IR B SEKTORIUOSE elektrą, privalo pasirūpinti elektros laidus uždengiančiais KILIMĖLIAIS.
LEIDIMAS PREKIAUTI: nusipirkus vietą mugėje, leidimas prekiauti yra suteikiamas tik registracijos formoje nurodytai įmonei ar asmeniui ir tik tiems produktams, kuriuos nurodote registracijos formoje, atvykus su kitomis prekėmis, nei nurodyta registracijos formoje,privalėsite atlaisvinti prekybos vietą. Nusižengus šiai sąlygai, pinigai už dalyvavimą renginyje nėra grąžinami.

APSAUGA: Renginio darbo metu dalyvis atsako už jam paskirtos vietos, turimų prekių/gaminių saugumą.
REGISTRACIJOS TVARKA IR APMOKĖJIMAS: registracija vykdoma užpildant registracijos formą. Gavus registracijos formą ir ją patvirtinus, sulauksite išankstinio apmokėjimo sąskaitos. Sąskaita turi būti apmokėta, ne vėliau, kaip per 3 kalendorines dienas, kitu atveju Organizatorius pasilieka teisę anuliuoti registraciją neinformavus. Apmokėjus sąskaitą laiku, sulauksite registracijos patvirtinimo el.paštu. Šis patvirtinimas įrodo, kad sėkmingai užsiregistravote renginyje ir Jums bus suteiktas leidimas su paskirtos prekybinės vietos numeriu.

Registration Dates

07.07.2020 - 09.08.2020

Company Information:

15.1 Company UAB JORTEMA
Address Senolių g. 4
Phone +37063697350
Company Website www.myfest.lt

Contact Person:

Name Myfest
Phone +37063697350
Email [email protected]