Lithuanian callendar of events. Create Yours account - add events, make Yours oun callendar, adds events to watch list, make notes, check registration dates and help Your bussiness to grow. Follow our Facebook accounts and get life information.
For orgasits putting event to callendar - total free.

Festivalis "Stichijos"

Kupiškio tvenkinys, Lietuva

06.07.2019

12:00 - 23:00


Apie
SKIRTINGŲ STICHIJŲ KŪRYBININKŲ, MENININKŲ, MUZIKANTŲ, PRAMOGININKŲ IR DRAUGŲ, ESANČIŲ "ŠALIA MENO" SAMBŪRIS
KODĖL GIMSTA FESTIVALIS
Kupiškio miesto menininkus ir kitus iniciatyvius bendruomenės narius suvienijo ambicinga idėja tapti šiaurės Aukštaitijos kūrybininkų traukos centru.
Mus įkvepia:
1. Idėjinių bendraminčių savanorių organizatorių grupė;
2. Fantastiškos Kupiškio marios, Uošvės liežuvio sala,Aukštupėnų piliakalnis ir kt.;
3. Itin patogi mūsų geografinė padėtis ( visi kaimynai - vos 40 km. atstumu);
4. Savivaldybės administracijos realus palaikymas.

KODĖL „STICHIJOS“
Festivalio ašis - konceptualusis menas, įvairiapusiškai atspindintis keturis pamatinius gamtos elementus - Vandenį, Orą, Ugnį ir Žemę, kuriuos sujungti gali tik penktasis elementas - Žmogus. Žmogus - stichijų tarnas ir valdovas, gebantis įžvelgti giluminę prasmę gamtos gaivaluose ir pajungti visas stichijas savo poreikiams. Taipogi festivalio tikslas - per meną, kūrybą ir pažinimą propaguoti tolerancijos idėją - kaip vienintelę galimybę sujungti visiškai skirtingos prigimties elementus vienam prasminiam tikslui.

KĄ VEIKSIM
Festivalio erdvė bus suskirstyta į keturias zonas. Kiekviena zona skirta atitinkamai stichijai, jose vyks pažintiniai, edukaciniai užsiėmimai, kūrybinės dirbtuvės, meninės akcijos, performansai, diskusijos, parodos, improvizuotose pačių menininkų sukurtose scenose vyks skirtingų žanrų muzikos koncertai. Kiekvienas žiūrovas turės galimybę keliaudamas iš vienos zonos į kitą išbandyti save, tapti kūrėju, reikšti nuomonę diskusijose, mokytis ar tiesiog stebėti meninius procesus.

VANDENS ARBA GYVYBINGŲ POTYRIŲ ZONA
Vanduo mitologiškai yra visko pradžia, šaknų pažinimas, gyvybingumo palaikymas. Pažintinės paskaitos ir diskusijos, muzikinės improvizacijos, savos kūrybos dainos ir eilės... Improvizuota scena ant tilto, pramogos, susijusios su vandeniu, dailė ant vandens, vandens čiuožykla ir t.t.

ORO ARBA MEDITACINIŲ POTYRIŲ ZONA
Ramybės atmosfera, jogos, rytietiškų kovos menų pamokos, saviugdos, filosofijos ir psichologijos paskaitos, aitvarų gamyba bei leidimas, dailė ant kūno, pokalbiai su menininkais ir kūrybinės dirbtuvės. Improvizuotoje scenoje miške, dekoruotame neoninėmis dekoracijomis, gros alternatyviosios muzikos atstovai, bardai. Mus stebės dronai...ŽEMĖS ARBA ESTETINIŲ POTYRIŲ ZONA
Žemė - vandens ir oro priešprieša, materialumas,kūniškumas. Sveika gyvensena, ekologija, žemės menai.Pagrindinis akcentas - skulptūros iš durpių briketų bei mandalos iš gamtinių medžiagų - šiaudų, šakų, kankorėžių ir pan. Iš gamtinių medžiagų sukurtoje scenoje savo kūrybą pristatys populiariosios muzikos atlikėjai.

UGNIES ARBA EKSTREMALIŲ POTYRIŲ ZONA
Ugnis - tai įkvėpimas, motyvacija, permainos, pokyčiai, kūrybinis mąstymas, inovacijos, eksperimentai, naujosios technologijos. Energetiškai aktyviausioje zonoje bus kuriami šviečiantys paveikslai, karaliaus ugnies žonglieriai, fakyrai, baikeriai,rokas, eksperimentinės muzikos grupės...

PENKTOJI CENTRINĖ TOLERANCIJOS ZONA
Vakare susitiksime bendroje Tolerancijos scenoje. Visos prigimtinės stichijos susijungs vienoje erdvėje.Festivalį vainikuos visų žanrų superžvaigždžių koncertas, vidurnaktį pasitiksime su ugnies, vandens ir oro šou, po vidurnakčio – įspūdinga diskoteka su emuliatoriumi.

Trader Information

Registracija el. paštu: [email protected] arba telefonu: 8 609 87725.


Daugiau informacijos:
https://kupiskiokultura.lt/kvieciame-registruotis-...


Registration Dates

15.05.2019 - 01.07.2019

Company Information:

15.1 Company UAB Roklava
Address Vytauto g. 1, LT-42114 Rokiškis
Phone 8 609 87725.​

Contact Person:

Phone 8 609 87725.​
Email [email protected]