Estonian callendar of events. Create Yours account - add events, make Yours oun callendar, adds events to watch list, make notes, check registration dates and help Your bussiness to grow. Follow our Facebook accounts and get life information.
For orgasits putting event to callendar - total free.

This fair requires login to see full description.


Login Subscribe

"Elva Kohvikutepäev"

Elva, Tartu apskritis, Estija, Elva

13.07.2019

08:00 - 23:00


Elva kohvikutepäev sai 2018. aastal 5-aastaseks. Igal aastal on see üritus kasvanud ja seda tänu kohvikutepidajate vahvatele ideedele.
13. juulil 2019 on kuuendat korda võimalik külastada Elva kohvikutepäeval eriilmelisi ja suus sulavaid hõrgutisi pakkuvaid kohvikuid. See on päev, kui Elvasse tulevad need, kes siin sündinud, kasvanud või koolis käinud, need, kes on siit kunagi läbi sõitnud ja need, kes satuvad Elva kohvikutepäeval esimest korda siiakanti. Tullakse, et nautida kord aastas maailma parimaid Pavlova ja Napoleoni kooke, veiseburgereid, grillitud vutti või kohapeal saviahjus küpsenud pitsasid. Maitsvate toitude nimekiri on tõesti pikk.
Lisaks heale toidule pakuvad Elva kohvikud ka kõrgetasemelist meelelahutust. Eelmisel aastal oli meie külastajatel võimalus alustada päeva hommikujoogaga metsas maalilise järve kaldal, käia päeval erinevates töötubades ja väsitava, kuid meeleoluka päeva lõpetas ühislaulmine, Ultima Thule kontsert ja tants varajaste hommikutundideni Kuuba DJ rütmide järgi. Siinkohal täname veel kogu südamest kõiki armsaid ja tublisid kohvikutepidajaid, kes nende aastate jooksul on oma koduväravad külalistele avanud.
Mida on oodata 6. Elva kohvikutepäevalt? Eks ikka sama ägedaid ja parimaid maitseelamusi pakkuvaid kohvikuid, mõnusat ajaveetmist ja (taas)kohtumisi uute ja vanade tuttavatega. Meile on oluline ka ökoloogiline jalajälg – tahame vähendanda ühekordsete nõude kasutamist. 6. Elva kohvikutepäeval osalevad kohvikud annavad oma panuse ka heategevusse – kohvikute müügitulust toetame TÜ Kliinikumi Lastefondi.
Ahjaa, sel aastal tuleb Elva kohvikutepäev käsikäes Rally Estonia Elva linnakatsega, mis toimub samuti 13. juulil!

Trader Information

Sul on hea idee, tore meeskond ja soovid olla üheks peategelaseks Elva suve ühel suursündmusel Elva kohvikutepäeval 13. juulil? Kui jah, siis saada 24. märtsiks oma kohviku ideekavand kohviku tutvustuse, nime, aadressi ja kontaktandmetega meiliaadressile [email protected] Kui soovid lisainfot, kirjuta või helista 5295564

Registration Dates

24.03.2019 - 06.07.2019

Company Information:

15.1 Company Elva vald
Address Kesk 32 61507 Elva, Estonia
Company Website elva.kovtp.ee

Contact Person:

Phone 5295564​
Email [email protected]