Latvian callendar of events. Create Yours account - add events, make Yours oun callendar, adds events to watch list, make notes, check registration dates and help Your bussiness to grow. Follow our Facebook accounts and get life information. For orgasits putting event to callendar - total free.

Bauskas Country Festivals

Pilskalna estrāde, Bauska, Bauskas pilsēta, Latvija, Bauska

13.07.2018 - 14.07.2018

17:00 - 23:59


Šogad aprit mums zīmīgs 20 gads un būsim pagodināti ar Jums svinēt šos svētkus kopā! Pirmais Bauskas country mūzikas festivāls notika 1999. gadā Pilskalna estrādē, gleznainā vietā, parkā starp upju satekām un 16. gadsimtā celto Bauskas pili. Kopš tā laika festivāls ir ieņēmis stabilu vietu Latvijas lielāko pasākumu starpā un ir pierādījis sevi kā ilgdzīvotājs.

Fair photos from last year


Trader Information

Baltijas lielākais Kantrī mūzikas festivāls aicina pieteikties uzņēmējus dalībai “Bauska Country Festival”, kas notiks 13. un 14. jūlijā Bauskā.

Piedāvā dažādas tirdzniecības telšu vietas un reklāmas stendu izvietošanu plašā teritorijā, kā arī ekskluzīvu reklāmas izvietošanu uz trijām skatuvēm. Sadarbībā ar mārketinga aģentiem, piedaloties festivālā dāvina atbalstu Jūsu uzņēmuma vizualizācijā un noformēšanā.

Tirgotāju piedalīšanos izskata individuāli un ar ierobežojumiem.

Company Information:

Company Website www.countrybauskafestival.lv

Contact Person:

Name Līga Īviņa
Phone +371 25707805
Email [email protected]