Latvian callendar of events. Create Yours account - add events, make Yours oun callendar, adds events to watch list, make notes, check registration dates and help Your bussiness to grow. Follow our Facebook accounts and get life information. For orgasits putting event to callendar - total free.

Atcelts Svētki Dārzkopjiem "Pavasaris Ziedos"

Rožu laukums, Zivju iela, Liepāja, Latvija, Liepāja

03.05.2021

09:00 - 16:00


Pateicoties liepājnieku mīlestībai pret ziediem un citiem krāšņumaugiem, stādu tirgus "Pavasaris ziedos" Rožu laukumā ir kļuvis par neatņemamu pavasara tradīciju.
Šajos krāšņajos pavasara svētkos ir gaidīti gan Latvijā lielākie un atpazīstamākie stādaudzētāju uzņēmumi, gan individuālie stādu audzētāji un produktu tirgotāji, tajā skaitā arī dārza dizaina preču, dārza mēbeļu, darbarīku, mēslojumu un dažādu citu dārza darbiem noderīgu preču tirgotāji.

Katru gadu dārznieki pārsteidz ar jaunu, vēl neredzētu augu šķirņu piedāvājumu. Liepājas iedzīvotājiem un pilsētas viesiem būs izdevība iegādāties tepat Latvijā izaudzētus košumkrūmus, vīteņaugus, daudzgadīgo un viengadīgo ziedu stādus, rožu dēstus un mūžzaļos augus, kā arī dārza dizaina preces.

Trader Information

ATCELTS

Svētki Dārzkopjiem "Pavasaris Ziedos"

2021. gada 3. maijā no plkst. 9.00 Liepājas Rožu laukums greznosies dažādās ziedu krāsās un smaržās, pulcējot kopā stādaudzētājus no visas Latvijas, pasākumā "Pavasaris ziedos".

Pieteikšanās dārzkopju svētkiem notiek līdz 2021.gada 1. aprīlim, aizpildot pieteikuma anketu šeit: PIETEIKUMA ANKETA vai rakstot uz
e-pastu p[email protected]com, norādot dalībnieka nosaukumu, sortimentu, nepieciešamo tirdzniecības platību, kontaktinformāciju un pievienot publicitātes foto.


Registration Dates

04.01.2021 - 01.04.2021

Company Information:

15.1 Company Biedrība "ETNO Liepāja"
Address Kungu iela 24, Liepāja
Phone +371 26371671

Contact Person:

Name Madara
Phone +371 26371671
Email [email protected]