Latvian callendar of events. Create Yours account - add events, make Yours oun callendar, adds events to watch list, make notes, check registration dates and help Your bussiness to grow. Follow our Facebook accounts and get life information. For orgasits putting event to callendar - total free.

Atcelts Positivus

Positivus festival, Sporta iela, Salacgrīva, Salacgrīvas pilsēta, Latvija, Salacgrīva

17.07.2020 - 18.07.2020

08:00 - 23:00


ŠOVASAR, DIEMŽĒL, BEZ POSITIVUS

Šī ir ārkārtas situācija, kurā mēs visi esam pirmo reizi. Īsā laika posmā pasaule ir pilnībā mainījusies. Laikā, kad daļa cilvēku cīnās par svarīgāko – cilvēka dzīvību – dažādas grūtības piedzīvo ikkatrs. Šī paziņojuma rakstīšana ir grūtākais, ko nācies darīt festivāla 13 gadu pastāvēšanas laikā, jo mums jāpaziņo, ka 2020. gada vasara būs bez Positivus festivāla.


Positivus ir mūzikas festivāls, kas ik gadu Salacgrīvas jūras piekrastē pulcē tūkstošiem apmeklētāju un ļauj klātienē baudīt gan pasaules slavenu mākslinieku, gan vēl jaunu un mazpazīstamu mūzikas talantu sniegumu.

Positivus festivāls ir Baltijas valstu apslēptais dārgums, kurš noglabāts gleznainā Latvijas piekrastes pilsētā Salacgrīvā. Idilliskā atpūtas vieta jūras krastā, mežu ieskauta, tā piedāvā tūkstošiem apmeklētāju izbaudīt dažādas aktivitātes un festivāla atmosfēru.

Slavens ar savu brīvo un relaksējošo atmosfēru, Positivus piedāvā aizraujošas mākslas un deju skatuves priekšnesumus, sniedzot festivāla apmeklētājiem izvēles dažādību. Tāpat katra gaumei pieejams plašs svaiga un veselīga uztura klāsts ēdināšanas zonā.

Trader Information

Positivus festivāla tirdziņš ir īsti svētki modes un stila gardēžiem.

Gadu gaitā tas kļuvis par neatņemamu sastāvdaļu apmeklētāju vidū. Tajā ne tikai varēsi iegādāties stilīgu apģērbu un neierastus aksesuārus, ko citur neatrast, bet arī baudīt acis un smelties idejas no Latvijas. Igaunijas un Lietuvas dizaineriem.

Krāsu un stilu pārbagātība, modes novitātes, pārbaudītas vērtības un nesteidzīga pastaiga koncertu starplaikos!

Positivus vienmēr rūpējies, lai festivāla laikā ikviens būtu garšīgi paēdis, tāpēc ēdināšanas zonas piedāvās apmeklētājiem plašu ēdienu izvēli – izsalkušie festivāla viesi var baudīt latviešu un cittautu virtuves gardumus.

Positivus festivālā būs izveidota Lielās ēdināšanas zona jeb Food Court, kur vienuviet ikviens varēs nobaudīt gardu maltīti par maciņam draudzīgu cenu. Tāpat neiztikt arī bez uzkodu treileriem, kas būs izvietoti dažādās festivāla teritorijas vietās piedāvājot gan sātīgus, gan veselīgus un kārdinošus našķus.

Arī telšu pilsētiņas ēdināšanas zonā varēsi aizmirst par sviestmaizēm, jo tur visa festivāla laikā būs pieejams plašs ēdinātāju klāsts, kas parūpēsies par to, lai pie siltām porcijām tiek ikviens pilsētiņas iedzīvotājs. Plašajā piedāvājumā sev kāroto atradīs ikviens – kā burgeru mīlis, tā vegāns.

Pieteikšanās tiks uzsākta pavasarī!

Norēķini un tehniskā palīdzība: [email protected]
Sponsorēšanas un reklāmas sadarbībai: [email protected]
Medijiem: [email protected]

Jautājumiem un ierosinājumiem rakstiet: [email protected]

Vairāk info ŠEIT

Company Information:

15.1 Company POSITIVUS MUSIC
Address Ūdens iela 12 – 106 LV – 1007 Rīga Latvija
Company Website https://www.positivusfestival.com/lv

Contact Person:

Name Positivus
Email [email protected]