Lithuanian callendar of events. Create Yours account - add events, make Yours oun callendar, adds events to watch list, make notes, check registration dates and help Your bussiness to grow. Follow our Facebook accounts and get life information.
For orgasits putting event to callendar - total free.

Art Vilnius 2019

LITEXPO, Vilnius, Lietuva, Vilnius

31.05.2019 - 02.06.2019

08:00 - 23:00


Tarptautinė šiuolaikinio meno mugė „ArtVilnius’19” vyks gegužės 30-birželio 2 dienomis Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“. Per dešimt savo gyvavimo metų „ArtVilnius” subūrė nuolatinių ištikimų mugės dalyvių galerijų, menininkų, institucijų bei kolekcionierių ratą.

Didžiausias vizualiųjų menų renginys Baltijos šalyse šiemet lankytojams rengia plačią programą, kurioje apie 60 galerijų, 300 menininkų iš 20 šalių bei tūkstančiai intriguojančių ir įkvepiančių kūrinių, išskirtiniai susitikimai su meno žvaigždėmis, įdomios diskusijos ir įtraukianti edukacinė programa. Mugės rengiama programa yra labai plati, todėl čia įdomiai laiką praleis kiekvienas lankytojas, net ir patys mažiausi. „ArtVilnius“, tai yra išskirtinė galimybė vienoje vietoj pamatyti tiek daug meno kūrinių ir iš jų gausos įsigyti labiausiai patikusius.

Meno mugės „ArtVilnius’19” šalis viešnia bus Prancūzija, ypatingas dėmesys bus skirtas Prancūzijos šiuolaikinio meno scenos pristatymui. „ArtVilnius’19“, tradiciškai, šalia pagrindinės galerijų programos, organizuoja ir daugiau projektų bei renginių: tarptautinė instaliacijų, skulptūrų ir performansų paroda „Takas“, renkami geriausi menininkai ir galerijos, organizuojamos diskusijos. Specialioje projektų zonoje meninius projektus pristatys meno institucijos. Pasibaigus mugės darbo laikui, organizatoriai pakvies į naktinius turus po galerijas, muziejus, leisiančius pažinti nuostabų Vilniaus miestą.

Fair photos from last year

Art Vilnius 2018 (2018)

Trader Information

https://www.litexpo.lt/lt/parodos/artvilnius-19#event-info-participants

Company Information:

15.1 Company Lietuvos meno galerininkų asociacija (LMGA)
Address Buveinės adresas J.Basanavičiaus g. 1/13, Vilnius
Phone Tel.: (8 5) 261 0975
Company Website www.artvilnius.com

Contact Person:

Phone 8 5 2610975
Email [email protected]