Latvian callendar of events. Create Yours account - add events, make Yours oun callendar, adds events to watch list, make notes, check registration dates and help Your bussiness to grow. Follow our Facebook accounts and get life information. For orgasits putting event to callendar - total free.

49. Latviešu Tautas Lietišķās Mākslas Darinājumu Gadatirgus

Latvijas Etnogrāfiskais brīvdabas muzejs, Brīvdabas iela 21, Vidzemes priekšpilsēta, Rīga, Latvija, Rīga

01.06.2019 - 02.06.2019

09:00 - 17:00


Kopš 1971. gada muzejs katru gadu rīko amatnieku darinājumu Gadatirgu, kas tradicionāli notiek jūnija pirmajā nedēļas nogalē. Četrdesmit deviņu gadu pastāvēšanas laikā Gadatirgus ir kļuvis par valsts nozīmes notikumu – par Rīgas un Latvijas amatniecības simbolu, par svētkiem dalībniekiem un ikvienam apmeklētājam. Gadatirgus ir tikšanās un profesionālās pieredzes apmaiņas vieta dažādu paaudžu un arodu tautas lietišķās mākslas izstrādājumu darinātājiem no visiem Latvijas kultūrvēsturiskajiem novadiem un ārzemēm. Vienlaikus Gadatirgus ir amatniecības gada sasniegumu skate un iespēja meistariem izstādīt un pārdot savus labākos izstrādājumus. Paši amatnieki to sauc par saviem Dziesmu svētkiem.

Gadatirgus ir vieta, kur ne tikai apskatīt un iegādāties skaistus un noderīgus darinājumus no mūsu amatniekiem, bet arī iespēja nogaršot dažādus latviešu tradicionālos ēdienus un citus Latvijas zemnieku un pārtikas ražotāju sagādātos gardumus.

Arī šogad Gadatirgū būs plaši pārstāvēti Tūrisma informācijas centri no visas Latvijas, kas apmeklētājiem piedāvās iespēju gan iepirkties, gan gūt ierosmi vasaras ceļojumiem pa visu Latviju.

Trader Information

Tirgotājiem pieteikšanās laiks ir noslēdzies!

Registration Dates

04.02.2019 - 04.04.2019

Company Information:

15.1 Company Latvijas Etnogrāfiskais brīvdabas muzejs
Address Bonaventuras iela 10, Rīga LV-1024
Phone +371 67994510
Company Website brivdabasmuzejs.lv

Contact Person:

Name Inga Siliņa
Phone +371 67994106
Email [email protected]