Latvian callendar of events. Create Yours account - add events, make Yours oun callendar, adds events to watch list, make notes, check registration dates and help Your bussiness to grow. Follow our Facebook accounts and get life information. For orgasits putting event to callendar - total free.

17. Latvijas Stādu Parāde Siguldā

Svētku laukums, Cēsu iela, Sigulda, Siguldas pilsēta, Latvija, Sigulda

30.04.2021 - 01.05.2021

09:00 - 18:00


2021. gada 30. aprīlī un 1. maijā no plkst. 9:00-17:00 Siguldas Svētku laukumā norisināsies jau septiņpadsmitā Latvijas Stādu parāde.

Pasākums pulcē audzētājus no visiem Latvijas reģioniem, piedāvājot plašāko stādu klāstu - vasaras puķes, augļu kokus un ogulājus, dekoratīvos kokus un krūmus, kā arī daudzgadīgās puķes un citus stādus. Ierasti notiek arī amatnieku tirgus ar Latvijā ražotām amatniecības precēm un pārtiku, kā arī dārza precēm un tehniku.

Pasākumu iecienījuši Latvijas dārzkopji un dārza mīļi - gan amatieri, gan profesionāļi, jo te katrs var atrast sev kārotos stādus un visu nepieciešamo savam dārzam. Pēdējo piecu gadu laikā pasākums kļuvis starptautisks, pulcējot lielu skaitu apmeklētāju no Skandināvijas valstīm Somijas, Zviedrijas, kā arī no Lietuvas, Igaunijas, Baltkrievijas un Krievijas Federācijas. Varam lepoties ar stādu dažādību un kvalitāti, kas ļoti piemērota audzēšanai līdzīgos klimatos kā tas ir Latvijā.

Latvijas Stādu parāde Siguldā ir nozares apmeklētākais pasākums, tas norisinās divas dienas un apmeklētājiem ir bez maksas. Pēdējo gadu laikā, pateicoties atpazīstamībai gan Latvijas tirgū, gan ārvalstīs, pasākuma apmeklētāju skaits pieaudzis līdz 70 000 cilvēku divu dienu laikā.

Trader Information

Šī gada( 2021.g.) 30. aprīlī un 1. maijā notiks jau 17. Latvijas Stādu parāde. Tajā aicinām piedalīties tikai Latvijas stādu audzētājus, pārtikas ražotājus un amatniekus, popularizējot un izceļot Latvijā ražotu produkciju.

Iemaksātās dalības maksas 2020.gadā tiek pārceltas uz 2021.gadu, visas reģistrētās vietas tiek saglabātas.

Sakarā ar to, ka arī mūs kā organizatorus ārkārtas stāvoklis ir izsitis no sliedēm un esam cietuši krietnus zaudējumus, aicinām dalībniekus saglabāt iemaksātās dalības maksas, pretī saglabājot pieteiktās vietas- vienkāršiem vārdiem sakot, aicinām būt solidāriem mums visiem ne pārāk vienkāršajā laikā. Šobrīd dalības maksu celšana nākamajā gadā nav paredzēta, tomēr, ja ekonomisku apsvērumu dēļ izdevumu sadaļa pieaugs (kas šobrīd jau ir skaidrs, ka tā būs) un kopējās izmaksas pieaugs, tad arī dalības maksas paaugstināsies. Par konkrētākiem lēmumiem tiks lemts šī gada beigās kopīgi ar Stādu audzētāju biedrības valdi, kad sāksies darbs pie pārceltās 2021. gada Latvijas Stādu parādes, bet uzsveru, ka tiem dalībniekiem, kas izrādīs solidaritāti šobrīd, dalības maksa nemainīsies nākamgad, ja arī tā tiks celta citiem.

Dalībniekiem, kuri ievēros solidaritāti, tiks nosūtīta garantijas vēstule kā apliecinājums, ka iemaksātā dalības maksa un reģistrētās vietas tiek pārceltas uz 2021. gada Latvijas Stādu parādi.

Katrs dalībnieks tiek lūgts rakstiski informēt mūs, rakstot uz epastu [email protected] attiecīgo lēmumu:
1. Vēlos saglabāt reģistrēto vietu un iemaksāto dalības maksu saglabāju uz 2021.gadu. (saņemsiet garantijas vēstuli)
2. Vēlos saglabāt reģistrēto vietu un iemaksāšu dalības maksu līdz 31.05.2020. pēc saņemtā Avansa rēķina. (saņemsiet garantijas vēstuli)
3. Vēlos atteikt reģistrēto vietu un lūdzu atmaksāt dalības maksu uz konta nr.
(Šajā gadījumā atsūtīt: Dalībnieka nosaukums, maksātāja nosaukums, konta numurs, uz kuru atgriezt naudu, tiks izrakstīts Kredītrēķins par atmaksu.

Jaunu dalībnieku reģistrācija:

 • No ..... janvāra Stādu audzētāju biedrības biedri
 • No ..... janvāra stādu audzētāji, dārza preču tirgotāji, amatnieki un mājražotāji.
 • Reģistrējoties dalībai un veicot samaksu līdz ..... februārim, visiem dalībniekiem tiek piešķirta atlaide 10%.
 • Dalībnieku reģistrācija notiek līdz ...... aprīlim, ja vēl ir pieejami tirdzniecības laukumi.

Precīzāka informācija un reģistrēšanās laiki tiks ievietoti gada nogalē! Sekojiet līdzi kalendāra notikumu gaitai!

Moduļu dalījums
 • A zona: stādi
 • B zona: stādi
 • C zona: dārza preces, tehnika
 • D zona: amatnieki
 • E zona: pārtikas ražotāji
Dalībnieka pienākumi un iesniedzamie dokumenti:
 • Pieteikuma anketa Aizpilda elektroniski, apliecina Nolikumu.
 • D un E zonas pieteikumiem jāpievieno arī produkcijas foto elektroniskajā pieteikuma anketā.

Lūdzam ievērot produkcijas pārdošanas pamatprincipus – audzēts vai ražots Latvijā, estētiski baudāmā veidolā (neizmantojot plastmasas dakšas/krūzes, tetrapakas u.c. gadatirgus uzstādījumam neatbilstošus materiālus). Par stenda vizuālo identitāti atbildīgs ir katrs konkrētais dalībnieks, iekļaujot vizualizācijas savā izvēlētā moduļa ietvaros.

Kontaktinformācija:
Tālr.: +371 29182962, Sabīna Alta -Latvijas Stādu parādes projekta vadītāja
E-pasts: [email protected]

Tālr.: +371 22334990, Silvija Apšiniece -Latvijas Stādu parādes projekta koordinatore
E-pasts: [email protected]

www.staduparade.lv

ORGANIZATORS
Pasākumu īsteno Stādu un kūdras inovāciju fonds sadarbībā ar Stādu audzētāju biedrību un Siguldas novada Domi.

Company Information:

15.1 Company Stādu un kūdras inovāciju fonds
Address Slēpotāju iela 17-1, Rīga, LV-1024
Phone +371 29182962
Company Website http://www.staduparade.lv

Contact Person:

Name Silvija Apšiniece
Phone +371 22334990
Email [email protected]