Event Calendar

August
1 04.08.2020 (Tue) - 06.08.2020 (Thu) Narva Koolilaat (Ida-Viru maakond)
2 05.08.2020 (Wed) - 06.08.2020 (Thu) Vasaros Mugė Molėtuose (Utenos Apskritis)
3 06.08.2020 (Thu) - 10.08.2020 (Mon) "Yaga 2020" (Kauno Apskritis)
4 07.08.2020 (Fri) - 09.08.2020 (Sun) Vironia Kaubanduskeskuse Koolilaat Kohtla-Järvel (Ida-Viru maakond)
5 07.08.2020 (Fri) Piektdienas Vakara Tirgus Pļaviņās (Pļaviņu novads)
6 08.08.2020 (Sat) - 09.08.2020 (Sun) "Supeluse Aastalaat Vol.2" (Pärnu maakond)
7 08.08.2020 (Sat) Aizputes Svētku Gadatirgus (Aizputes novads)
8 08.08.2020 (Sat) Labrenča Dienas Tirgus (Saldus Municipality)
9 08.08.2020 (Sat) Tapa Linnapäeva Laat 2020 (Lääne-Viru maakond)
10 08.08.2020 (Sat) Lauku Labumu Tirdziņš Balvos (Balvu novads)
11 08.08.2020 (Sat) Aizkraukles Novada Svētku Tirdziņš (Aizkraukles novads)
12 08.08.2020 (Sat) Straumes Ielas Tirgus (Tukuma novads)
13 08.08.2020 (Sat) "Lihula Laat" (Pärnu maakond)
14 08.08.2020 (Sat) - 09.08.2020 (Sun) Pasimatymas Molėtuose (Utenos Apskritis)
15 08.08.2020 (Sat) Jonavos Miesto Šventė 2020 (Kauno Apskritis)
16 08.08.2020 (Sat) "Peetri Jooks - Expo Ja Laat!" (Harju maakond)
17 08.08.2020 (Sat) Mados Ir Grožio Mugė Design For Life Palangoje (Klaipedos Apskritis)
18 11.08.2020 (Tue) - 13.08.2020 (Thu) Haabersti Suur Koolilaat Tallinnas Haabersti Rimi Parklas (Harju maakond)
19 12.08.2020 (Wed) - 13.08.2020 (Thu) Vasaros Mugė Šakiuose (Marijampolės Apskritis)
20 13.08.2020 (Thu) - 16.08.2020 (Sun) "Švč. Mergelės Marijos Į Dangų Ėmimo Šventė. Žolinės Procesija Trakų Miesto Gatvėmis. Kopūstinės Kermošius" (Vilniaus Apskritis)
21 14.08.2020 (Fri) - 16.08.2020 (Sun) Pärnu Koolilaat (Pärnu maakond)
22 14.08.2020 (Fri) - 15.08.2020 (Sat) Pärnu Taimelaat. August 2020 (Pärnu maakond)
23 14.08.2020 (Fri) - 15.08.2020 (Sat) "Festivalis Zarasai 2020" – Zarasų Miesto Šventė (Utenos Apskritis)
24 14.08.2020 (Fri) - 15.08.2020 (Sat) Pastaigu Tirgus Vērmanes Dārzā (Rīga)
25 14.08.2020 (Fri) - 16.08.2020 (Sun) "Karklė 2020" (Klaipedos Apskritis)
26 15.08.2020 (Sat) "Žolynų Turgus" Panevėžio Centrinis Turgus (Panevėžio Apskritis)
27 15.08.2020 (Sat) Rīgas Svētku Tirdziņš Rīgas Centrāltirgū (Rīga)
28 15.08.2020 (Sat) Respublikinės Žolinės Pivašiūnuose (Alytaus Apskritis)
29 15.08.2020 (Sat) Žolinė Rumšiškėse 2020 (Kauno Apskritis)
30 15.08.2020 (Sat) Kogukonnafestivali Laat Lintes (Põlva maakond)
31 15.08.2020 (Sat) Lietu Tirgotava - Krāmu Tirgus Ādažos (Ādažu novads)
32 15.08.2020 (Sat) Zaļais Tirdziņš Gulbenē (Gulbenes novads)
33 15.08.2020 (Sat) "Vahastu Vanavara- Ja Käsitöölaat" (Rapla maakond)
34 15.08.2020 (Sat) "Narva Suvelaat 2020" (Ida-Viru maakond)
35 15.08.2020 (Sat) Lielās Ražas Dižandele Ēdoles Pilī (Kuldīgas novads)
36 15.08.2020 (Sat) Pārcelts Augusta Tirdziņš Rīgas Ielā (Daugavpils)
37 15.08.2020 (Sat) Rīgas Pilsētas Svētki! Avio Šova Svētku Gadatirgus (Rīga)
38 15.08.2020 (Sat) - 16.08.2020 (Sun) Mados Ir Grožio Mugė Design For Life Palangoje (Klaipedos Apskritis)
39 16.08.2020 (Sun) Radu Tirgus Jaunjelgavā (Jaunjelgavas novads)
40 16.08.2020 (Sun) Põhja-Tallinna Suur Suvelaat Stroomi Rannaalal (Harju maakond)
41 20.08.2020 (Thu) - 22.08.2020 (Sat) Rakvere Vaala Kaubanduskeskuse Suur Koolilaat (Lääne-Viru maakond)
42 20.08.2020 (Thu) Xii Küüslaugufestival 2020 (Jõgeva maakond)
43 21.08.2020 (Fri) - 22.08.2020 (Sat) Terbakrauskis Mugė (Šiaulių Apskritis)
44 21.08.2020 (Fri) - 22.08.2020 (Sat) Vasaras Ražas Tirdziņš Rožu Laukumā (Liepāja)
45 21.08.2020 (Fri) - 23.08.2020 (Sun) Bērnu Pasaule 2020 (Rīga)
46 22.08.2020 (Sat) Atcelts Nēģu Svētku Tirdziņš Carnikavā (Carnikavas novads)
47 22.08.2020 (Sat) Apes Pilsētas Svētku Tirdziņš (Apes novads)
48 22.08.2020 (Sat) Saldo Vārtu Tirgus (Saldus Municipality)
49 22.08.2020 (Sat) Valga Militaarajaloo Festivali Raames Toimub Vanavara Ja Käsitöö Laat (Valga maakond)
50 22.08.2020 (Sat) Lietu Tirgotava - Krāmu Tirgus Ādažos (Ādažu novads)
51 22.08.2020 (Sat) Amatų Ir Skonių Mugė Alytuje (Alytaus Apskritis)
52 22.08.2020 (Sat) Atcelts Stādu Gadatirgus "Daiļo Dāliju Diena" (Salaspils novads)
53 22.08.2020 (Sat) Augusta Tirdziņš Rīgas Ielā (Daugavpils)
54 22.08.2020 (Sat) Vanamõisa Käsitöölaat 2020 (Harju maakond)
55 22.08.2020 (Sat) Juuru Kihelkonnalaat 2020 (Rapla maakond)
56 22.08.2020 (Sat) Mados Ir Grožio Mugė Design For Life Palangoje (Klaipedos Apskritis)
57 23.08.2020 (Sun) Augusta Tirgus Ķekavā (Ķekavas novads)
58 23.08.2020 (Sun) "Kollektsionääride Kokkutulek" (Harju maakond)
59 28.08.2020 (Fri) - 29.08.2020 (Sat) Laisvės Piknikas Ir Utenos Miesto Švenė (Utenos Apskritis)
60 28.08.2020 (Fri) - 30.08.2020 (Sun) Xiii-Oji Regioninė Folkloro Šventė "Pūsk, Vėjuži!" (Klaipedos Apskritis)
61 29.08.2020 (Sat) Suur Suvelõpu Laat Toilas (Ida-Viru maakond)
62 29.08.2020 (Sat) Lietu Tirgotava - Krāmu Tirgus Ādažos (Ādažu novads)
63 29.08.2020 (Sat) Vasaros Sezono Uždarymo Šventė – Marijampolė (Marijampolės Apskritis)
64 29.08.2020 (Sat) Svētku Gadatirgus (Jelgava)
65 29.08.2020 (Sat) - 30.08.2020 (Sun) Suur Suvelaat Ja Festival "Suvi Purki" Narva Linnus (Ida-Viru maakond)
66 29.08.2020 (Sat) "Senųjų Amatų Dienos" Trakų Salos Pilyje" (Vilniaus Apskritis)
September
67 04.09.2020 (Fri) - 06.09.2020 (Sun) "Ahtme Sünnipäeva Laat" (Ida-Viru maakond)
68 04.09.2020 (Fri) - 06.09.2020 (Sun) Sostinės Dienos 2020 (Vilniaus Apskritis)
69 04.09.2020 (Fri) - 05.09.2020 (Sat) Saaremaa Toidufestivali 10. Sügislaat Kuressaare Kesklinnas (Saare maakond)
70 05.09.2020 (Sat) Rudens Stādu Tirgus Rundāles Pilī (Rundāles novads)
71 05.09.2020 (Sat) Kėdainių Miesto Šventė 2020M. (Kauno Apskritis)
72 05.09.2020 (Sat) "Lüganuse Maarahvalaat" (Ida-Viru maakond)
73 09.09.2020 (Wed) - 12.09.2020 (Sat) Riga Food 2020 (Rīga)
74 11.09.2020 (Fri) - 13.09.2020 (Sun) Kauno Mugė Ruduo - 2020 (Kauno Apskritis)
75 11.09.2020 (Fri) - 12.09.2020 (Sat) Pärnu Taimelaat "Sügis 2020" (Pärnu maakond)
76 11.09.2020 (Fri) - 13.09.2020 (Sun) Būk Stilinga Klaipėda Pc Akropolis (Klaipedos Apskritis)
77 12.09.2020 (Sat) Jäneda Sügislaat 2020 (Lääne maakond)
78 12.09.2020 (Sat) Cieceres Tirgus (Saldus Municipality)
79 12.09.2020 (Sat) Lauku Labumu Tirdziņš Balvos (Balvu novads)
80 12.09.2020 (Sat) Svētki Dārzkopjiem "Rudens Dārza Svētki" (Pārcelts!) (Liepāja)
81 12.09.2020 (Sat) Stādu Gadatirgus "Vitamīnu Diena" (Salaspils novads)
82 12.09.2020 (Sat) - 13.09.2020 (Sun) Suur Mustamäe Laat Mustamäe Keskuses (Harju maakond)
83 13.09.2020 (Sun) Otepää Sügislaat (Valga maakond)
84 13.09.2020 (Sun) Šeimų Sporto Šventė (Kauno Apskritis)
85 18.09.2020 (Fri) - 20.09.2020 (Sun) Auto 2020 (Rīga)
86 18.09.2020 (Fri) - 20.09.2020 (Sun) "Statyba Ir Energetika 2020" Energy Exhibition (Klaipedos Apskritis)
87 18.09.2020 (Fri) Piektdienas Vakara Tirgus Pļaviņās (Pļaviņu novads)
88 19.09.2020 (Sat) "Liaudiškų Šokių Festivalis "Palangos Miestely" (Klaipedos Apskritis)
89 19.09.2020 (Sat) Xxii Suur Paunvere Väljanäitus Ja Laat (Jõgeva maakond)
90 19.09.2020 (Sat) Septembra Tirdziņš Rīgas Ielā (Daugavpils)
91 19.09.2020 (Sat) - 20.09.2020 (Sun) "Comic Con Baltics" 2020 (Vilniaus Apskritis)
92 19.09.2020 (Sat) Rudens Gėrybių Mugė - Alytus (Alytaus Apskritis)
93 20.09.2020 (Sun) Miķeļdienas Tirgus Ķekavā (Ķekavas novads)
94 20.09.2020 (Sun) Rudens Svētku Gadatirgus (Jelgava)
95 26.09.2020 (Sat) - 27.09.2020 (Sun) Kviečiame Į Kaimišką Mugę... Panevėžio Centrinis Turgus (Panevėžio Apskritis)
96 26.09.2020 (Sat) Miķeļdienas Tirdziņš Rīgas Centrāltirgū (Rīga)
97 26.09.2020 (Sat) Apjumības Tirgus (Saldus Municipality)
98 26.09.2020 (Sat) Meno Šventė "Kelmės Ratas" Tautodailės Ir Amatų Mugė (Šiaulių Apskritis)
99 26.09.2020 (Sat) "Luige Vanavara- Ja Käsitöölaat 2020-09" (Harju maakond)
100 26.09.2020 (Sat) Rudens Gėrybių Mugė – Tauragė (Tauragės Apskritis)
101 27.09.2020 (Sun) Miķeļdienas Gadatirgus Rēzeknē (Rēzekne)
October
102 03.10.2020 (Sat) Stādu Gadatirgus "Ražas Svētki" (Salaspils novads)
103 03.10.2020 (Sat) Mados Ir Grožio Mugė Design For Life Klaipėdoje (Klaipedos Apskritis)
104 04.10.2020 (Sun) Mados Ir Grožio Mugė Design For Life Panevėžyje (Panevėžio Apskritis)
105 09.10.2020 (Fri) - 11.10.2020 (Sun) "Ilumess Ilu Sõnum 2020" Sügismessi (Harju maakond)
106 09.10.2020 (Fri) "Rinkis Prekę Lietuvišką 2020" (Kauno Apskritis)
107 09.10.2020 (Fri) - 11.10.2020 (Sun) "Mados Pasažas 2020" (Kauno Apskritis)
108 10.10.2020 (Sat) Zemlikas Tirgus (Saldus Municipality)
109 10.10.2020 (Sat) Rudens Gadatirgus Pļaviņās (Pļaviņu novads)
110 10.10.2020 (Sat) - 11.10.2020 (Sun) Klaipėdos Mugė "Rudenojai" (Klaipedos Apskritis)
111 10.10.2020 (Sat) Lauku Labumu Tirdziņš Balvos (Balvu novads)
112 10.10.2020 (Sat) Sodų Kraitė – Kėdainiai (Kauno Apskritis)
113 10.10.2020 (Sat) - 11.10.2020 (Sun) Suur Sügislaat Mustamäe Keskuses (Harju maakond)
114 11.10.2020 (Sun) Põhja-Tallinna Suur Sügislaat Stroomi Rannas (Harju maakond)
115 16.10.2020 (Fri) - 18.10.2020 (Sun) "Grožis 2020" Beauty (Klaipedos Apskritis)
116 16.10.2020 (Fri) - 18.10.2020 (Sun) "Stiliuz 2020" Style & Fashion Expo (Klaipedos Apskritis)
117 17.10.2020 (Sat) Oktobra Tirdziņš Rīgas Ielā (Daugavpils)
118 18.10.2020 (Sun) Lielās Ražas Tirgus Ķekavā (Ķekavas novads)
119 18.10.2020 (Sun) Mados Ir Grožio Mugė Design For Life Šiauliai (Šiaulių Apskritis)
120 24.10.2020 (Sat) Simjūdas Tirgus (Saldus Municipality)
121 28.10.2020 (Wed) Lindora Laat 2020 (Võru maakond)
November
122 06.11.2020 (Fri) - 08.11.2020 (Sun) Būk Stilinga Šiauliai Pc Akropolis (Šiaulių Apskritis)
123 07.11.2020 (Sat) Mārtiņdienas Tirgus (Saldus Municipality)
124 07.11.2020 (Sat) "Uma Mekk Xi Suurlaat" (Võru maakond)
125 07.11.2020 (Sat) - 08.11.2020 (Sun) Tervisetoodete Laat Mustamäe Keskuses (Harju maakond)
126 08.11.2020 (Sun) Lielais Mārtiņdienas Gadatirgus (Liepāja)
127 12.11.2020 (Thu) - 15.11.2020 (Sun) "Moters Pasaulis 2020" (Kauno Apskritis)
128 13.11.2020 (Fri) - 14.11.2020 (Sat) Staro Rīga Tirdziņš Rīgas Centrāltirgū (Rīga)
129 14.11.2020 (Sat) Lauku Labumu Tirdziņš Balvos (Balvu novads)
130 14.11.2020 (Sat) - 15.11.2020 (Sun) Pārcelts Petexpo 2020 (Rīga)
131 15.11.2020 (Sun) Mārtiņdienas Tirgus Ķekavā (Ķekavas novads)
132 21.11.2020 (Sat) Katrīndienas Tirgus (Saldus Municipality)
133 21.11.2020 (Sat) Svētku Tirgus Pļaviņās (Pļaviņu novads)
134 21.11.2020 (Sat) - 22.11.2020 (Sun) "Suur Kadrilaat Põhjakeskuses" (Lääne maakond)
135 21.11.2020 (Sat) Novembra Tirdziņš Rīgas Ielā (Daugavpils)
December
136 04.12.2020 (Fri) "Eglės Įžiebimas Palangoje 2020" (Klaipedos Apskritis)
137 05.12.2020 (Sat) Kalėdinių Dovanų Mugė Utenoje (Utenos Apskritis)
138 05.12.2020 (Sat) Kalnciema Kvartāla Zemnieku Un Amatnieku Tirgus (Rīga)
139 05.12.2020 (Sat) Lielais Ziemas Svētku Gadatirgus Rīgā (Rīga)
140 05.12.2020 (Sat) - 06.12.2020 (Sun) Didžioji Kalėdinė Mugė Šiauliuose (Šiaulių Apskritis)
141 06.12.2020 (Sun) Kalnciema Kvartāla Zemnieku Un Amatnieku Tirgus (Rīga)
142 06.12.2020 (Sun) Ziemas Svētku Gadatirgus Liepājā (Liepāja)
143 06.12.2020 (Sun) "Didžioji Kalėdinė Marijampolės Mugė 2020" (Marijampolės Apskritis)
144 11.12.2020 (Fri) - 23.12.2020 (Wed) Kalėdinė Mugė - Pc Studlendas (Klaipedos Apskritis)
145 12.12.2020 (Sat) Lauku Labumu Tirdziņš Balvos (Balvu novads)
146 12.12.2020 (Sat) Kalnciema Kvartāla Zemnieku Un Amatnieku Tirgus (Rīga)
147 12.12.2020 (Sat) - 13.12.2020 (Sun) Didžioji Kalėdinė Vilniaus Mugė (Vilniaus Apskritis)
148 12.12.2020 (Sat) - 13.12.2020 (Sun) Didžioji Kalėdinė Kauno Mugė (Kauno Apskritis)
149 12.12.2020 (Sat) - 13.12.2020 (Sun) Didžioji Kalėdinė Panevėžio Mugė (Panevėžio Apskritis)
150 12.12.2020 (Sat) - 13.12.2020 (Sun) Jõulukingituste Laat Mustamäe Keskuses (Harju maakond)
151 13.12.2020 (Sun) Kalnciema Kvartāla Zemnieku Un Amatnieku Tirgus (Rīga)
152 13.12.2020 (Sun) Kalėdinė Mugė Klaipėdoje (Klaipedos Apskritis)
153 18.12.2020 (Fri) - 20.12.2020 (Sun) "Kalėdinė Mugė" Panevėžio Centrinis Turgus (Panevėžio Apskritis)
154 19.12.2020 (Sat) Ziemas Saulgriežu Tirgus (Saldus Municipality)
155 19.12.2020 (Sat) Ziemassvētku Gadatirgus Pļaviņās (Pļaviņu novads)
156 19.12.2020 (Sat) Kalnciema Kvartāla Zemnieku Un Amatnieku Tirgus (Rīga)
157 19.12.2020 (Sat) "Narva Talvelaat 2020" (Ida-Viru maakond)
158 19.12.2020 (Sat) Ziemassvētku Tirdziņš Rīgas Ielā (Daugavpils)
159 19.12.2020 (Sat) "Didžioji Kalėdinė Utenos Mugė 2020" (Utenos Apskritis)
160 19.12.2020 (Sat) - 20.12.2020 (Sun) Jõulumüük Mustamäe Keskuses (Harju maakond)
161 20.12.2020 (Sun) Ziemassvētku Tirgus Ķekavā (Ķekavas novads)
162 20.12.2020 (Sun) Kalnciema Kvartāla Zemnieku Un Amatnieku Tirgus (Rīga)
163 20.12.2020 (Sun) "Didžioji Kalėdinė Klaipėdos Mugė 2020" (Klaipedos Apskritis)
164 20.12.2020 (Sun) Didžioji Kalėdinė Alytaus Mugė (Alytaus Apskritis)
165 20.12.2020 (Sun) Kalėdinė Mugė Radviliškyje (Šiaulių Apskritis)
166 22.12.2020 (Tue) - 23.12.2020 (Wed) Kalėdinė Mugė Klaipėdoje (Klaipedos Apskritis)
167 23.12.2020 (Wed) - 24.12.2020 (Thu) Ziemassvētku Gadatirgus Rīgas Centrāltirgū (Rīga)
168 26.12.2020 (Sat) Kalnciema Kvartāla Zemnieku Un Amatnieku Tirgus (Rīga)
169 27.12.2020 (Sun) Kalnciema Kvartāla Zemnieku Un Amatnieku Tirgus (Rīga)
2021 March
170 14.03.2021 (Sun) Mode. Dizains. Pavasaris-Vasara 2021 (Rīga)
2021 April
171 30.04.2021 (Fri) - 01.05.2021 (Sat) 17. Latvijas Stādu Parāde Siguldā (Siguldas novads)
2021 May
172 14.05.2021 (Fri) - 15.05.2021 (Sat) Kuressaare 19.aiandus Ja Lillepäevad 2021 (Saare maakond)
173 21.05.2021 (Fri) - 29.05.2021 (Sat) Latviabeerfest 2021 (Rīga)
174 22.05.2021 (Sat) - 23.05.2021 (Sun) Jäneda Aia Ja Lillepäevad 2020 (Lääne-Viru maakond)
2021 June
175 11.06.2021 (Fri) - 12.06.2021 (Sat) Hea Toidu Festival - Grillfest Ja Eesti Toidulaat 2020 (Pärnu maakond)
2021 October
176 10.10.2021 (Sun) Mode. Dizains. Rudens-Ziema 2021 (Rīga)