"Kauno mugė ruduo 2017" (Kauno apsk.)

Kauno mugė ruduo 2017
Laisvės al., Rotušės a., Kaunas
2017.09.08-10

Mugėje dalyvaus, ūkininkai, amatininkai, tautodailininkai, liaudies meistrai, tautinio ir kulinarinio paveldo atstovai, – vykdys prekybą maisto produktais, augalais, želdiniais ir kitais etninio paveldo gaminiais.
Lietuvos regionų aktyvios kaimo bendruomenės ir jų atstovai bei kt.organizacijos (regioniniai parkai, turizmo centrai, poilsio kaime orgnaiztoriai), pristatys gražiausias lankytinas vietas, parodys savo kraštų kultūrines programas, demonstruos tradicinius ir šiuolaikinius amatus, gamybos būdus, vykdys įvairias veiklas.
Rotušės aikštėje įsikurs Lietuvos regionų miestelis su Aukštaitijos, Žemaitijos, Suvalkijos, Dzūkijos ir Mažosios Lietuvos Atstovybėmis. Čia bus galima susipažinti su įdomiausiomis lankytinomis vietomis, laisvalaikio praleidimo, kaimo turizmo galimybėmis.
Vyks “Lietuviško maisto festivalis”. Kiekvienas regionas gamins ir demonstruos tradicinius krašto patiekalus, degustuos ir vaišins miestiečius. Scenoje pristatys savo kraštų kultūrines programas: šoks, dainuos, rengs kitus pasirodymus.
Ypatingą dėmėsį mugėje kreipiame ekologijai ir gamtos apsaugai, sveikai gyvensenai bei mitybai. Mugėje bus pristatoma ekologiška produkcija aplinkai-grožiui-sveikatai (maisto produktai, produkcija grožio puoselėjimui, ekobendruomenių veikla, laisvalaikis ir poilsis, eko transportas, atsinaujinanti energija, mediniai ir moliniai namai, pirtys, lauko baldai ir kita aplinkai draugiška produkcija bei veikla.)
Mugės svečiai galės susipažinti su Lietuvoje gaminamos eko produkcijos asortimentu, pabendrauti su ekologinių ūkių atstovais, gamybos įmonių šeimininkais, sužinoti, kaip auginama, gaminama ekologiška produkcija, kas garantuoja jos kokybę. Kiekviena eko prekyvietė mugės teritorijoje bus pažymėta  tai liudijančiu “Eko” ženklu.
Mugės schema:
Laisvės alėja:
ŪKIO zona- nuo Mickevičiaus g., iki S. Daukanto g.fontano (sodas, daržas, ūkis)
AMATŲ zona – nuo fontano iki Vytauto Didžiojo paminklo
MAISTO zona – nuo Vytauto Didžiojo paminklo iki Gruodžio g.
Vilniaus gatvė:
AMATŲ zona – nuo Gruodžio g. iki požeminės perėjos
SENAMIESČIO ZONA – Vilniaus g., Rotušės aikštė
Visoje mugės teritorijoje nuolatos skambės muzika, vyks kolektyvų pasirodymai, įvairiausi kultūriniai renginiai. Mugės atributika ir kultūrinė programa siejama su ateinančiomis Šv. Velykomis ir Verbų sekmadieniu.
Pasirodymams bus statomos scenos prie Muzikinio teatro ir Rotušės aikštėje.
Numatomos nedidelės pasirodymų vietos visoje mugės teritorijoje.
Pasirodymai ir koncertai vyks, pagal iš anksto numatytą skelbiamą programą.

 
Organizatorius
VšĮ “ Sukurta LT ”
Įm. kodas 133668467
Adresas: Kovo 11-osios 112A,
LT – 49374 Kaunas.
tel.: +37068791310
+37060055517
el.paštas: info@kaunomuge.lt
https://www.facebook.com/Kaunomuge/
http://kaunomuge.lt/
Fairsearcher.com
lehel on seisuga
22.05.2017
aktiivsed

201

Eestis toimuvat
üritust.


 
KASULIKUD
LINGID